Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lettem ennyire keserű?...

Miért lettem ennyire keserű? Miért távolodok el mindenkitől? (többi lent)

Figyelt kérdés

régen ha meghallottam egy jó számot, és tesóm elkezdett rá táncolni nekem, ilyen lököttül, akk röhögtem rajta, néha még röhögőgörcsöt is kaptam tőle, de mostanában már csak annyit mondok h jó látom hagyjál....

mostanában semmise sikerül, de tényleg, anyutól kezdek eltávolodni, pedig vele mindig nagyon jóban voltunk, nyolcadikos vok, és most fogok elvállni a barátaimtól akikkel majdnem az egész gyerekkoromat eltöltöttem... köztük van csomó régi szerelmem és annyira nehéz... a fiúkkal való kapcsolatm se vmi jó :/ annyira elb*asztam az egész életemet... egyszerűen tudom, h szeretnek, de mégis vmi belül azt súgja, h elkell távolodnom tőlük, és nem tom h ez miért van...kérlek segítsetek, nagyon félek :/ :'(


2011. máj. 15. 02:36
 1/5 anonim válasza:
0%
mert pszichopata vagy. toljál zabkását
2011. máj. 15. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kamaszkor... majd túljutsz rajta..

viszont anyukáddal szemben légy mindig őszinte.. próbálj meg vele beszélni az érzéseidről.

2011. máj. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Jól értem, 14 éves vagy, és azon kínlódsz, hogy nem jó a kapcsolatod a fiúkkal, ésemiatt elrontottad az egész életed? Majd 30 éves korodban nyavalyogj emiatt. Sőt még akkor se, ismerek olyat, aki márjóval túl volt30-on, amikor rátalált a párjára.
2011. máj. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is így vok ezzel :)
2011. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem tisztázd magadban,hogy miért állsz most máshogy ezekhez az emberekhez...És hogy ki mennyire fontos neked...ha szereted a családodat, akkor bármit is kimondasz gondold végig előtte...ne hogy rossz útra térj és elidegenedjenek tőled... A sulival kapcsolatban nincs miért aggódnod... a gimnáziumban rengeteg új barátod/barátnőd és szerelmed lesz... ez nem jelenti azt,hogy feltétlen lökd el magadtól a régieket,de gondold végig,hogy ki mennyire fontos neked...ezzel nem rontottad el az egész életedet...még el sem kezdődött az igazi életed...:) Gondolj arra,hogy a sok jó dolog még csak most következik! Állj pozitívan az élethez, mert élni jó!:)
2011. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!