Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? A régi osztálytárs...

Mit tegyek? A régi osztálytársaimmal jövőre egy busszal fogok járni.

Figyelt kérdés
Én még elmentem 6. után, mert még a barátnőim is piszkáltak és nagyon csúnyán összevesztünk. Én utálom őket, ők is engem. Csak az a baj, hogy biztosan be fognak szólogatni, meg ilyesmi. Rádaásul van is rajtam mit. Mit tegyek, hogy jövőre ne kelljen rettegve kezdenem a sulit, pedig ott már csomó barátom van?
2011. szept. 15. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Járj biciklivel...

Vagy zúzd le őket.

2011. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bicikli.

A fővárosban még trendy is- én szombaton mérem le az időt az egyetemig, meg nézem meg hogy a "bicikliút" járható-e mivel a BKV annyira büdös, lassú, mocskos és csöves hogy a héten majdnem elhánytam magam párszor...


Vagy menj félórával hamarabb és a suliban teázz egyet reggel meg nézd át az aznapi órák anyagát. Az egyébként igazán kellemes. És a reggeli buszok nem is olyan tömöttek még és a többiek sincsenek ott :D

2011. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A baj csak az, hogy egy kis faluban lakom, és 20 km-re van a suli, és erdőn kéne bicajoznom, ahol már egyszer megtámadott egy vadkutya. Korábbi busszal meg enm megyek, mert így is egy órával előbb érek be a suliba mint kéne, de csak ilyenkor van busz.Ha előbb mennék akkor 2 és fél órával lennék bent előbb...
2011. szept. 17. 07:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

En is ca. 20 kmt fogok bicajozni nehol autok kozott...


Nagyon ugy nez ki h akkor kenytelen leszel elviselni oket.

2011. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Van autotok? Ha elmeseled a szuleidnek, biztos megertik es elvisznek majd.


En is azert mentem el az elozo sulimbol mert mindenki csesztetett engem, es utaltam oket. Kesobb az ocseim is atjottek, de az egyikkel egy osztalyba jar egy regi osztalytarsa! Nagyon szar neki, raadasul melle ultettek a tanarok, mert ugy gondoltak ha ismerik mar egymast biztosan joban is vannak... ._. En pedig egyenesen elszornyedek mikor meglatom a buszmegalloban a volt iskolatarsaimat... -.-"

2012. febr. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
énis kb így vagyok... van autónk, és a szüleiom tudják mi a helyzet de nem tudnak átvinni :/
2012. febr. 5. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Küldj ide képet magadról! am ne hagyd magad!
2013. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Művész Úr válasza:
Haha jót nevettem..A helyedben ha beszólnak,vagy fizikailag bántalmaznak akkorát belebasznák mindegyik fejébe hogy ottmarad.Sok börtönt nem kapnál érte,mert önvédelemnek számít.
2014. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!