Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezt nem értem, elmondanátok a...

Ezt nem értem, elmondanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és tudom,tudom hogy még nem ezzel kéne foglalkoznom,de egyszerűen undorító dolgonak találom,azt,hogy az anyák szoptatják a gyereküket. Belegondolni is gusztustalan,hogy velem is ez lesz később... fújj. Meg hogy,hogy lehet kibírni azokat az idegesítő kis nyavajákat? Véleményeket kérek szépen!
2011. máj. 19. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
ebböl látszik h még gyerek vagy....
2011. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok,én nem tagadom mint azok akik 20 évesnek látszanak a 20 kg sminktől az arcukon. Bocsánat,hogy én még nem akarok felnőni..
2011. máj. 19. 15:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Maradj is, amíg tudsz gyerek. Az már újra úgysem leszel. Élvezd az előnyeit. Ha undorítónak tartod a szoptatást, akkor most ne foglalkozz vele. Később majd megváltozik a véleményed. Sok mindenben.
2011. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem viccböl csinálják amugy az anyák,de ha késöbb is undoritonak tartod majd,adhatsz tápszert is a gyerekednek.
2011. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

> Bocsánat,hogy én még nem akarok felnőni..

Ki mondja hogy most rögtön 'fel kell nőnöd'?

Ráérsz arra még...

2011. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

hát még a szülés milyen undorító dolog!


szólj anyukádnak, hogy öltözzön fel zuhanyzás után, mert kiábrándító. :P


később változni fog a véleményed. habár a mai defektes lányok közt van aki utálja a gyerekeket.

képzeld el mekkora szeretet lehet az, ami rávesz egy anyát arra, hogy egy visító kakagépet ápolgasson

2011. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

17:28-as:

> képzeld el mekkora szeretet lehet az, ami rávesz

> egy anyát arra, hogy egy visító kakagépet ápolgasson

Nem szeretet hanem ösztön.

2011. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ogen jol mondtak ebbol latszik h meg gyerek vagy. Erre nem kell megsertodni - ebbol is latszik h meg gyerek vagy :)

Ami tok normalis 13 evesen.


Am en is ilyen voltam sot egeszen 18 eves koromig pff h nekem nem lesz gyerekem.

Most 20 vagyok de tudom h 3-at szeretnek :)


Valtozik majd amvelemenyed a hule hormonok miatt.

Am en is valtoztam de azert ha lesz ra lehetosegem tuti felveszek egy dadat :))


Szopiztatni meg lehet ugy is h 'lefejed ' a tehet es cumisuvegbol. Mondjuk az uj kutatasok szerint sokkal jobb ciciztetni a babakat mert ugy erosebb erzelmi kotodes meg egeszsegesebb felnottek lesznek erzelmileg is.


Most meg am felesleges ilyeneken ragodnod, sztem 13evesen sokan tartjak undinak ezt az egeszet.

2011. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem az állatoknál van anyai ösztön, az embernél ott van igen jelentős mértékben a szeretet is. Ha nem lenne, akkor sokkal több újszülöttet találnának meg kukában/kemencében/elásva/küszöbön...

De a kérdésedre válaszolva: ennyi idősen a csókolózást is undorítónak tartottam, aztán kipróbáltam:):) És egyébként is, ez a legolcsóbb módszer, és a gyereknek is ez a legjobb, a tápszertől csak a feje nő, ez az én véleményem.

2011. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne haragudj de mi az hogy veled is ez lesz?Nem kötelező gyerek szülni csak azért mert egy nemzőképes,termékeny nő vagy,de am én egy felnőtt nő vagyok és én sem szeretem a gyerekeket és én is gusztustalannak találom nem csak a szoptatást hanem az egész folyamatot,de nem is lesz gyerekem soha.
2011. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!