Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt, hogy megbánto...

Miért érzem azt, hogy megbántottam a barátomat azzal, hogy őszinte voltam?

Figyelt kérdés
Van egy barátom. Nagyon szeretem, mindennél jobban, de csak mint haver (Picit szeretném jobban, de ez sajna nem fog összejönni). Egy nyári táborban barátkoztunk össze a szobatársaimmal együtt vele, és az osztálytársaival. 2 évvel idősebb nálam, korábban a sulinkba járt. Az a lényeg, hogy az egyik lány a szobából, és az osztályomból folyton azzal jött neki, hogy van pasija, és már idegesíti, hogy piszkálja. Az alanyunk ( a megbántott srác) azzal cukkolta, hogy járni akar vele. Nem igazán értettem, mert a lány nem valami szép, de mind1. Csakhogy a lány kitalálta, hogy van pasija, nincs is. Azért, hogy lerázza a barátomat. Ezek után továbbra is azzal jött, hogy elege van a fiúból, és nem szereti. Viszont msn-n meg azt mondta a gyereknek, hogy szerelmes belé, és járni akar vele. A srác kérdezte, hogy mi a véleményem, és én kitálaltam neki arról, hogy: nincs a csajnak pasija, nekünk azt mondja, hogy elege van belőle, és nem akar vele járni. A barátom tisztára szomorú lett, mert átvágták, és ezek után olyan lekezelő lett velem, hogy már hozzá sem merek szólni. Mitévő legyek? Nem értem, hogy miért ilyen, sokan mondják, hogy én csak azzal segítettem neki, hogy elmondtam, ugyanis legalább nem fázott rá a kapcsolatában. Szerintetek hogyan gondolkozzam?
2009. márc. 14. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem követtél el hibát. Semmiképp ne legyen lelkifurdalásod. Most kissé haragszik rád is, meg valószínűleg mindenkire, hiszen átvágták... Egy kicsit hanyagold, hogy lenyugodjon, aztán mondd el neki nyugodtan, hogy te nem akartad megbántani, csak segíteni akartál. Meg fog békélni előbb-utóbb, hidd el!
2009. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most te vagy az akit utálni kell picit,te közölted a rossz hirt.Viszont ha lenyugszik hálás lesz neked és megfogja köszönni,fogadnék is rá jó sok pénzben.:-)
2009. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

előttem lévőnek igaza van! várd meg hogy megnyugodjon... majd rá jön...

nem csináltál te semmi rosszat!

2009. márc. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazándiból én nem is akartam neki elmondani, hogy mit mondd a csaj a háta mögött, de nagyon szerette volna. Esetleg abban tudnátok valamit segíteni, hogy hogyan beszéljek vele msn-n?
2009. márc. 15. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!