Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megbántottam a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottam a barátomat, mivel engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés

Tegnap elmondtam neki h még nem volt hüvelyi orgazmusom szextől és ezzel nagyon megbántottam, mert mindig azt hazudtam neki h elmentem szex közben. Mivel engesztelhetném ki és felejtethetném el vele a dolgot??

Normális válaszokat kérlek!! Ez nekem fontos, csak egyetlen tippem sincs :(


2010. júl. 26. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát talán mondd neki hogy nem akartad megbántani és hogy nagyon jó vele de meg ki kell tapasztald h neked hogy jó vagy nem is tudom. De erősitsd meg hogy neked is jó vele
2010. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem fogja és szarul fog esni neki mindig ha eszébe jut. De ha megérteted vele hogy szereted, és ő kell neked senki más nem lesz gond
2010. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de csiklós volt nem?
2010. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Idővel. Nincs semmi amivel ez menthető lenne (nekem egy sem jut eszembe) de sokáig nem fogja bírni, mert a teljesítménykényszer piszkálja majd a csőrét. Természetesen kérj bocsánatot amiért hazudtál, valami bullshittel hogy csak nem akartad hogy rosszul essen neki, és legyél nyitott a további próbálkozásokra.

Sok sikert!

28/F

ui: Legyél kommunikatív. Ha jól csinálja azt jelezd neki. Ha rosszul, akkor ne azt hangsúlyozd, azt mondd inkább hogy min és hogyan változtasson. DE SEMMIKÉPP NE HAZUDJ! Úgy csak a rosszat tanulja majd meg.

2010. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Többször mondom neki h szeretem, és ő is nagyon szeret engem csak most ez nagyon rosszul esett neki. Beszéltünk már erről, és azt mondta soha többet nem akar róla beszélni, elakarja felejteni, és én be akarom bizonyítani neki h bízhat bennem, soha többet nem fogok hazudni.. erre a válasz "remélem"

Igen, csiklói volt már. És a szex is oltári... nagyon élvezem csak egyszerűen nem jutok el arra a pontra, és inkább színlelem mert ha túl sokáig csináljuk akkor már egy kicsit fáj... meg el is fáradunk....

köszi a válaszokat

2010. júl. 26. 22:03
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor mond meg neki h csiklós volt.

Én is így vagyok.. a barátommal annyira jó a sex le se feküdnék mással, de nekem is egyszer volt eddig hüvelyi már pedig már 10 hónapja együtt vagyunk.

Ahhoz hogy el tudj menni nyugi kell, és az h kettesbe legyetek

2010. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szüleim ezért váltak el x'D anyám 9 évig hazudott faternak aztán 1 veszekedés közbe bumm:D ne hazudj mert ha színlelsz nagykopp lesz
2010. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csodálom ,h megbántottad. Miért kellett ilyenben hazudni neki? Ismertem egy ilyen lányt, hazudott mindig ebben, abban, és úgy kb 1 hónap múlva mindig csak jött az hogy "bocsi, de valamit el kell mondanom..." Te is ugyanilyen hazug csaj lehetsz, a helyében elhagynálak!
2010. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!