Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha van egy olyan működésem...

Ha van egy olyan működésem amit sikerül az adott helyzetben felismernem, milyen technikával érdemes csiszolnom rajta?

Figyelt kérdés
Nagyon utálom magamban, hogy ha stresszes helyzetben vagyok szinte teljesen lefagyok. Gyerekként ez lámpaláz volt, de már 33 vagyok és nagyon sok kellemetlenséget tudok ilyen állapotban magamnak okozni. Konkrétan képes vagyok úgy viselkedni mint egy szerencsétlen és emiatt még jól le is húzom magam. Mintha egy teljesen más ember lennék olyankor, nem is tudok tisztán gondolkodni. Nagyon zavar és hátrányként is fogom ezt fel. Minden túl gondolok, ráparázok előre sok mindenre. Séma terápián sikerült tudatosítani és elfogadni ezt a dolgot, de a szerencse csomagomban van még adhd, borderline, szociális fóbia meg generalizált szorongás is. Gyógyszert nem szedek mert tudok jól működni egy darabig, majd minden össze omlik körülöttem. Uncsi már, muszáj csiszolnom a gyengeségeimen, de annyira tanácstalan vagyok néha. Voltam már pár pszichológusnál de csomószor az volt, hogy mire beültem a székbe, minden rendben volt és meg sem tudtam forgalmazni mi bajom, el bagatelizáltam. Bármi tipp, tapasztalat vagy vélemény érdekel a témával kapcsolatban.

máj. 12. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj pszichológughoz, és ezúttal ne hazudj neki. Magadnak sem kéne.
máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!