Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy dolgozzam fel, hogy az...

Hogy dolgozzam fel, hogy az osztálytársam előttem vágta fel az ereit?

Figyelt kérdés
Nem tudok még most se sokat mesélni az ügyről, mert teljesen ki vagyok. Anyukámnak nem beszélhetek erről, mert szereti a lányt, másnak meg abszolút nem beszélhetek erről. Ahogy ott voltunk lányok, mindenki sokkot kapott és remegtek és mindőjük hozzám bújt oda és nyugtattam mindenkit és muszáj voltam tartani magam, de így meg úgy érzem, hogy beleroskadok. Előttem van a képe és azóta csak remeg a kezem annyira megilyedtem és én senkinek se tudom elmondani csak a zuhany alatt bőgök egyfolytában és teljesen beleőrülök. Nem bírom!!
2011. máj. 28. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Hol csinálta ezt? Miért? Kórházban van?
2011. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Pedig a legjobb, ha kibeszéled magadból. Minél többet beszélj róla valakinek, akivel jóba vagy és nyugtatni tud. Az is megoldás, ha jól kiírod magadból, minél hosszabban.Ne elfojtani akard az emléket, hanem kibeszélni, kiírni, feldolgozni.
2011. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Osztálykiránduláson csinálta. Kórházba vitték egyből. 16 éves lány vagyok.
2011. máj. 28. 12:43
 4/10 anonim ***** válasza:

nem lett volna szabd hagyni. ha kijön a kórházból, akkor meg nem ártana kicsit többet foglalkozni vele nektek is, meg a szülőknek.

attól függ miért tette.

2011. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Két óriási a tasli a pofikájába és beolvasni, hogy máskor ne legyen ekkora nyomoronc lúzer!
2011. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az lenne a legjobb ha a többi lánnyal beszélnél erröl akik még ottvoltak.

De sztem a lánnyal aki csinálta egy ideig ne találkozz

2011. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ!A csajeee miért csinálta??Utál élni?Szakított a párjával?Családi okok miatt?Haláltragédia történt?
2011. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Adok neked én egy olyan taslit. Vagy megverekszel kettőért?!
2011. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!

sajnálom ami történt, remélem a barátnőd rendbejön.

kérlek, a saját érdekedben próbálj meg valakivel beszélni erről! nem fognak kinevetni, vagy nem tudom, mi az amitől félsz, ami miatt nem mersz beszélni róla senkinek.

ne szégyelld, hogy megijesztett egy sokkal tapasztaltabb felnőtt is kiakadna! így is bátor vagy, de kell magad szeretned annyira, hogy segítséget kérj.

ha a közeledben nem szeretnél senkinek beszélni erről, keress fel egy pszichológust (lehet hogy az iskoládban is dolgozik pszichológus, őt is bátran keresd fel!)

segíteni fog, bárki is legyen az akinek elmondod. csak ne tartsd magadban.

keresd mások társaságát, legyél olyanokkal akik pozitívan állnak az élethez. ez nagyon fontos.

remélem minden rendben lesz:) fel a fejjel:) <3

2011. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csak pszihológussal tudod feldolgozni!
2014. dec. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!