Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nehéz beilleszkedni egy olyan...

Nehéz beilleszkedni egy olyan suliba ahol valószínűleg senkit nem ismerek? Vagy ez egyéntől függ?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Megírtad a kérdésedre a választ:a dolog teljesen egyén függő!
2011. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyéntől függ. No meg az iskolától. (nem mindegy hogy rózsadomb vagy nyócker)
2011. máj. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első sulimban sem ismertem senkit, hát ott csak 2 évet bírtam ki és az alatt teljesen tönkre mentem. Nem tudtam beilleszkedni, mindenki gyerekes volt és teljesen más világban éltek mint én. Átmentem egy másik suliba, ahol úgy szint senkit sem ismertem és 2 hónap alatt úgy beilleszkedtem, ahogy a másik suliba 2 alatt nem tudtam. Rengeteg nagyon jó barátom lett és úgy ahogy rendbe jöttem lelkileg is. Szóval ha nem is egyén de környezet és iskola függő.
2011. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:44

Ez egy óriási nagy sztereotípia. Első sulim Budán volt rendezett szép környéken, a második sulim 8.-kerület szívében és Budán lévő iskolában több a suttyó bandázó cigány volt, mint a nyolcadik kerületibe. Ebbe a suliba összesen van 2 cigány és azok nem bandáznak és tudják hol a helyük.

2011. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem8 hogy vannak e cigányok vagy nem csak normálisak legyenek az osztálytársak, am a mostani osztályomba nincs, de csak a fél osztály fogadott el, a másik fele meg újgazdag kis csicsKak akik kétszinűek
2011. máj. 29. 21:54
 6/7 anonim válasza:
Gimibe mész?
2011. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Háth igen gimibe szeretnék menni de nemhiszem hogy fölvennének 2,3,4-es jegyekkel:S De pozitívan gonolkodok úgyhogy tuti átvesznek ++++++++++++++

remélem:)

2011. máj. 30. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!