Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hülyeség hogy ilyesmin gondolk...

Hülyeség hogy ilyesmin gondolkodok? :/

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és még nem jártam senkivel..nem is csókolóztam...nem azért mert csúnya lennék csak én nem vagyok olyan lány aki szereti hogyha piszkálják a fiúk..mármint úgy...(nőiességemre tesznek megjegyzéseket)...szóval a körülöttem lévő lányok amikor mondjuk a fiúk rácsapnak a seggükre meg ilyesmi..akkor belemennek a játékba...én meg nem...elszoktam küldeni őket mert engem ez idegesít...és a lányok azt veszem észre hogy egyre több sráccal összejönnek...(mondjuk ezek ilyen pár hetes kapcsolatok) és miközben mással járnak..a hátuk mögött mást ölelgetnek...számomra ez meg érthetetlen...és "undorító"...már amennyire érdekfeszítő lehet hogy egy ilyen érdektelen kapcsolatba belement 3 nap ismeredtség után és már mást ölelget közbe...

szóval a lényeg az lenne hogy én nem ilyen pár napos kapcsolatokat keresek...hanem egy olyan fiúra "várok" aki lelkileg is olyan mint én..eltudok vele beszélgetni..megnyílok előtte..és jól érzem magamat vele...mint egy jó barát...

van is egy ilyen fiú barátom de rá eszembe nem jutna úgy nézni...(nem azért mert ő ronda lenne csak olyan régóta ismerem és mindig felvidít, megnevettet de ő is meg én is 100°-ig úgy nézünk egymásra)...és én azthiszem hogy egy ilyen kapcsolatot szeretnék most...

mostanában vágyok egy fiú társaságára aki megértő lenne velem...

hülyeség ezen 15-éves fejjel ilyen kapcsolaton gondolkodni?..és ez egyáltalán a mai világban még lehetséges? ://

bocsi amiért kicsit hosszúra sikeredett :P

köszönöm annak aki végigolvasta :))


2011. szept. 30. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, én se megyek bele olyan kapcsolatba aminek látom a végét. Marha válogatós vagyok hogy kit engedek magamhoz közel. Egyetlen kapcsolatom volt eddig, de mindent bepótoltam amiből kimaradtam addig. Sőt bőven előre is dolgoztam ;) 16/F Ne aggódj, nincs ezzel semmi baj ::) Nőknél szerintem kifejezetten erény, hogy nem állnak le akárkivel :)
2011. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeséééég??! Büszke lehetnél magadra, hogy ilyen lány vagy! Egyszer majd jön a Valaki aki ezt nagyon értékelni fogja. :3
2011. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem hülyeség. és nagyon jó hogy így gondolod.
2011. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!