Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezzek több barátot...

Hogyan szerezzek több barátot az osztályomban?

Figyelt kérdés

Ebben az évben mentem át egy másik suliba,és igazából egy ember van az osztályban akiről tényleg elmondhatom,hogy a barátom. A többiek nem igazán barátkoznak velem. Én próbálok nyitni feléjük,de ha beszélek hozzájuk vagy levegőnek néznek,vagy belekötnek abba amit mondok. Fogalmam sincs mit csináljak.:(

14/l


2011. máj. 31. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szard le oket magasrol ! engem se szeretnek annyira ,ne torodj ;)


Na de vitcet ferreteve :


Szval...azaz...EMBER!nem unod mar ?a helyedbe akkorat szarnek...s te meg fogod vissza a szarast ...

soha ne feled az a lopez akarki is budoset szarik szval...

2011. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet leszarni én tudom és nem is szabad. gondolkozz el azon hogy mit csinálsz rosszul...itt a nyár, szept. egy új ember lehetsz de csak ha akarsz mert ha nem akarsz megváltozni nem fogsz. de ők sem fognak. van olyan helyzet, amikor csak úgy tudsz beilleszkedni hogy olyan leszel mint ők... még akkor is ha igazából más lennél. hiába vagy más és olyan aki szeretsz lenni ha nincsenek barátaid.
2011. jún. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miert lenne az O velemenyuk fontosabb es erosebb, mint a Tied??? Az erv talan, hogy masik iskolabol jottel?


Allj ki Magadert! Az nem baj, hogy siras esetleg ott lesz, de fakadj ki, es olvass be Nekik.


Utana egybol tisztelni/szeretni fognak...

2011. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!