Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezzek önbizalmat?...

Hogyan szerezzek önbizalmat? Hogy fejlesszem azt?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok és a csajozás nem megy. Volt olyan eset is, hogy csak annyin múlott az egész, hogy csak a lányhoz kellett volna mennem, de nem mertem. Sosem merek odamenni egy lányhoz sem. Mit tegyek, hogy merjek kezdeményezni. Milyen helyeken próbálkozzak akkor, amikor úgy érzem, hogy eléggé felkészültem rá? (diszkó, szórakozóhely, kávéház, strand kivétel).
2011. aug. 9. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:

pont a strandot akartam ajánlani... ott minden sokkal könnyebb. hát a diszkót nem nagyon ajánlom. mondjuk ha nem kapcsolatot akarsz csak egy egyéjszakásat, akkor az is megteszi.

+ netes társkeresők

2011. aug. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor kiegészítem: netes társkereső nem jó. Kisváros--->alig vannak lányok. Már jó pár éve regiztem ilyen oldalakra, de csak idővesztegetés az egész.

A strand is két okból van kizárva. Egyrészt már próbáltam ott összeszedni magam, másrészt pedig strand csak nyáron van. Mi lesz ősszel, tavasszal és télen?

2011. aug. 10. 11:20
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem te ürügyet keresel arra hogy miért nem tudsz csajozni. így nem fog menni


élj a lehetőségekkel. a buli azért jó mer megerősíti az önbizalmad ha bepiálva is. de legalább odamersz menni egy lányhoz, ha nem mersz akkor igyál többet. amikor már azt is leszarod hogy vajon hú mit fog mondani a csaj akkor menj oda hozzá és kezd el vele társalogni.

szval BULIZZ és igyál :D

2011. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem keressek ürügyet, hanem más alternatívákat.


A bulizás nálam ki van zárva, mert kisvárosban élek. Ritkán van jó koncert. Max évente egy van. Részegen sem megy. Úgy is próbáltam és részegen szerintem rosszabb, mint józanul.Ha mégis egy bizonyos pont után menne, akor ahhoz csak annyi kéne innom, hogy járni és beszélni se tudjak. Szóval ez egy zsákutca.

Mellékesen megjegyzem, hogy inni szeretek, de utálok részeg lenni.


A kérdés eredeti lényege az önbizalom szerzése ahhoz, hogy merjek kezdeményezni.

2011. aug. 10. 16:54
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem húzd fel a kedvenc cuccaidat, amikben jól érzed magad, gondolj pozitív dolgokra, és légy önmagad. ez a legfontosabb. mást nem nagyon tudok ajánlani most hirtelen. sok sikert ;)
2011. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
lehetségesnek tartom hogy esetleg a saját nemedhez vonzódsz, ezzel nem megsérteni akarlak hanem segíteni próbálok.A belső ösztöneid nem engedik, akadályozzák hogy lánnyal létesíts kapcsolatot. Próbálkozz a fiúkkal.
2011. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Határozottan a lányokhoz vonzódom. Csak rájuk áll fel a farkam. Ebből szerintem egyértelmű.

Inkáb az önbizalomhiány gátol meg.

2011. aug. 18. 13:04
 8/9 anonim válasza:
49%
jah akkor bocs de viszont más magyarázatom illetve segítségem nincs :/
2011. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia, elsösorban szerintem kezd el valami sportot amiben jól érzed magad és tudod,hogy jo vagy benne amivel onbizalmat tutsz szerezni(futás,uszás...) és csaj ugyis megkérdezi,hogy mit szertsz csinálni és már van egy dolog amit nagycsávosan tutsz mondani, és akár a versenyeken vagy marathonokon is már tutsz csajozni vagy max feldobsz egy képet,hogy ezen is résztvettem ... :D 17/F
2015. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!