Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rettenetesen beégtem az egész...

Rettenetesen beégtem az egész osztály előtt, rettegek holnap suliba menni . Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már szétbőgtem magam itthon :'(:'(

Jó nagy égést hajtottam végre ma sikeresen...

Mivel gondolom kérdezni fogjátok leírom, de miközben írom is ég a fejem és remegek...

Szóval matekból 3-as és 4-es között álltam és ezért ma jelentkeztem felelni, hogy 4-es lehessek. Elmondtam végig és a vége fele valaki beszólt egy vicceset, én meg hangosan elröhögtem magam és véletlenül kicsúszott egy puki... De ilyen tök hangos... Mindenki elkezdett szakadni én meg majdnem elsírtam magam, mondtam a tanárnak remegve hogy ennyi lenne és megadta a 4-est de nem tett boldoggá... Aztán visszaültem a helyemre. Még jó hogy ez volt az utolsó óránk... úgy kirohantam a teremből amikor csöngettek de még így is hallottam a kuncogást.

Eddig én voltam az osztály egyik legnépszerűbb lánya hát így nem tudom mi lesz, biztos terjed a pletyka és már az egész suli tudja :'( Rettegek holnap suliba menni, előre félek hogy röhögni fognak ha meglátnak :(:(:(

SEGÍTSÉG! :( 16/L


2011. máj. 31. 19:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, vegyél be egyet :)

[link]


> Eddig én voltam az osztály egyik legnépszerűbb lánya

> hát így nem tudom mi lesz,

Az lesz, hogy nem te leszel az osztály egyik legnépszerűbb lánya. Szerintem nem fogsz belehalni!

2011. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Egy kicsit beképzelt vagy...majd elfelejtik...nevess rajta te is,és akkor nem lesz mivel cikizniük. Tanulság:nem kell felelés közben a beszólásokra figyelni :,D
2011. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

nyugi van. :)

nemsokára valaki csinál valami sokkal-sokkal gázabbat, te meg el leszel felejtve. :) azt a pár hetet meg bírd ki büszkén, ha neked nem fáj akkor nekik már nem is olyan jó érzés.

2011. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

"Eddig én voltam az osztály egyik legnépszerűbb lánya hát így nem tudom mi lesz"


Jaa, tehát eddig úgy szerettek, hogy egy ilyen kis semmiség miatt "elfordulnak" esetleg tőled? Akkor szerinted megéri ilyenekkel foglalkozni?


Amúgy meg nyugi, ne törődj vele, ez nem a világ vége, végül is nem történt semmii, mindenkivel előfordulhat, ha nem hiszi valaki, kérdezzen meg egy biológiatanárt...

2011. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én egy egyetemi előadáson mondtam egy akkora hülyeséget, hogy azóta is emlegeti/em. Na és. Élek, és virulok, sőt népszerűbb is lettem.
2011. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

fingani jó dolog :D

sza*d le őket...nevess teis :D

2011. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

XD

Hát mi tagadás, ciki volt az osztály előtt. Főleg mert lány vagy. Nálunk egy fiú fingotta el magát pont amikor egy másik osztálytársával együtt körbe ültük őket, mert az olyan óra volt, tánc és dráma. Az egyik osztálytársunk hetek múlva is emlegette neki, hogy "*név*! mit csináltál tánc és drámán?:D"

Ő csak nevetett a többiekkel, nem nagyon foglalkozott vele. Ha így állsz hozzá, lássák rajtad, hogy zavarban vagy, tudni fogják miért, és csak rontani tudsz a helyzeten.

2011. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Sima ügy: Ez a felelés része volt. - Aki nem hiszi, JÁRJON UTÁNA!

- Komolyra fordítva a szót: Ha kimutatod, hogy nem felejtetted el ezt a kellemetlen helyzetet, akkor tényleg Rád ragasztanak valamit, ami tényleg kellemetlen lesz, mégpedig hosszútávon.

Érdemes természetes mederben folytatnod az eddigi életedet, - és ha cikiznek, röhögjél a cikizőkkel, - mert a cikizőknek addig "poén" a cikizés, amíg azt látják, hogy kellemetlen helyzetbe tudnak hozni. Amint észreveszik, hogy marhára nem érdekel a cikizés, már nem lesz olyan poénos nekik sem a viselkedésük, - és idővel abbahagyják.

"Ha nincs közönség, idővel elmarad az előadás!"

2011. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

mark86


szia! jellemóra következik! :)

akik röhögnek rajtad azok is finganak,sz.rnak sőt még fosnak is!

Ez egy természetes dolog,szerinted égő,szerintem az az égő hogy görcsösen meg szeretnél felelni másoknak!

nyilván nem kell direkt eregetni de előfordul!

Én nem tudok beégni,mert számomra (és ez mindenkinél így kéne hogy legyen)ez lehetetlen!

ugyanis beégni csak azok előtt lehet akiknek adsz a szavára,érdekel a véleménye. nálam ez pl.a barátnőm,de ő nyilván szeretés max jót röhögnénk.

volt már velem olyan hogy a belvárosban megcsúsztam és pofával beleestem a sárba,kb 300-an látták és röhögtek! ÉS??

Kik azok? különbek? vagy aranyat sz.rnak?tehát engem nem érdekelt,a barátnőmmel nevettünk és megmostam az arcom,a többi ember véleményére meg magasról teszek.

ez olyan mint amikor tetszik valakinek egy lány vagy fiú és nem meri megszólítani mert fél az elutasítástól,hogy nemet mond! és?? majd lesz másik. ezt is elfelejtik,ha meg nem ne agyalj rajta.

most jut eszembe velem is volt ilyen,csak én nagyon röhögtem az osztályban óra alatt és akkor! mindenki röhögött,még a tanáris én meg ennyit mondtam: mi van? ez az új AXE BUDI!

ne görcsölj ilyen marhaságokon..

2011. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ha "összerosálom magamat" félig, azt szoktam mondani, hogy "Sakk! Ebből lépj(etek) ki, ha tudsz(/tudtok)!"
2011. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!