Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kedden kezdem az egyetemet,...

Kedden kezdem az egyetemet, előre rettegek, mi lesz, albérletben leszek a legjobb barátőmmel, de ez se nyugtat meg. Rendesen rettegek attól, hogy mi lesz velem az új környezetben. Nincs kedvem elemnni otthonról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Egy kicsit kevesebbet gondolj a problémákra, és többet arra, hogy életed legszebb évei elé nézel (nem véletlen szoktak az idősek az egyetemi éveikről mesélni szívesen).
2011. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Pár év múlva azt fogod kívánni, bárcsak ilyen problémáid lennének még.

Menni fog az, nem halt még bele senki :)

2011. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy-hogy mit tegyél, miből lehet választani? Odamész és végigcsinálod, vagy otthon maradsz és mész melózni. Azt csináld, amelyiktől kevésbé félsz :D
2011. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Na most mesélhetnék egyetemi rémtörténeteket ha gonosz lennék. :D

Amúgy ha látják rajtad h zavarban vagy akkor kikezdenek az olyan összeszokott klikkek akik már a gimiből is együtt jöttek, vagy nagyon összeszoktak a gólyatáborban.

Ezért kell bevenni a leszarom tablettát,ha sikerül tényleg belül is úgy érezni mégéd h "áhh, elegem van, mindenki bek*phatja", akkor minden sokkal könnyebb lesz. ;)

2011. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
*magad
2011. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
na,ezért lesz jó ha a jövőben nem vesznek fel minden idiótát egyetemre. olyan vagy mint egy ovodás. nőj fel!
2011. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
mi? úgy egész konkrétan mitől félsz mégis?
2011. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem laktál még huzamosabb ideig távol otthontól? eleinte nehéz lesz, de utána élvezni fogod, ez az élet rendje... engem meg pont azért nyüstölnek most, hogy toljam már haza a képem néha, csak több órát utazni nem mindig van kedvem...
2011. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Bízz magadban! Nem lesz semmi baj!

Ha tudsz, beszélgess erről a szüleiddel.

Hová mész tanulni, melyik városba? Biztosan szép lesz!

És hát sok új barát, órák, nyüzsi, úgy lekötnek majd, nem lesz időd rágódni. Csak éld meg az életedet és élvezd! Kövesd a céljaidat, tervezgesd a jövődet, sok sikert Neked!

2012. szept. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm,bár ez a kérdés tavalyi,amikor kiírtam,még nem volt sok önbizalmam,visszahúzódó voltam,de amint elkerültem Nyitrára suli végett,megváltoztam,nyitott lettem az emberek és a világ felé,lettek barátaim végre,most már várom,hogy kezdődjön a suli
2012. szept. 6. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!