Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez ilyen korban normális? Fog...

Ez ilyen korban normális? Fog még változni?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Imádom a kisgyerekeket és tudom, hogy korai de én már azon szoktam néha gondolkozni, hogy az enyémnek majd mi legyen a neve, mit csináljak vele meg ilyenek. Én nagyon szeretnék majd gyereket. Nem szeretnék 16 évesen szülni :D majd vagy 10-15 év múlva ha minden jólmegy. Mások is szoktak ilyeneken gondolkozni? Normális?
2011. jún. 4. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Normális... majd elmúlik.
2011. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Ne aggódj, nincs Veled semmi baj. Azon ne változtass, hogy szereted a gyerekeket, csak még egy pár évig várnod kell, hogy saját gyereked legyen. Azon legyél, hogy ne múljon el a szereteted irántuk!
2011. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ez lenne a normális de sajnos a mai lányoknak más dolgokon jár az eszük. csoda hogy egyáltalán ma még akar gyereket szeretetből és nem az élvezeteknek áldozza az életét, meg csinál mert mások is csinálnak, vagy jó dolog a segély...


remélem valami rendes srácot fogsz ki aki ezt értékelni is fogja.

2011. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nekem is sokszor jár ezen az agyam, főleg, ha kisbabát látok. Szerencsére nemrég születtek kiskutyáink, úgyhogy őket tudom babusgatni. :) Szegények el lesznek kényeztetve...
2011. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Itt még kiskutyák se születnek mert fiú kutyám van -.-" :D

Amúgy én nem is vagyok olyan, hogy reggeltől estig "bulizok" iszok mint állta, cigizek meg ilyenek. Nem akarok 25-30 évesen meghalni és azt akarom, hogy a gyerekem is egészséges, normális legyen. De szerintem már a mai világban is meggondolják az emberek, hogy szüljenek-e ebbe a világba gyereket :S akkor mi lesz a jövőben?

Megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok ilyen :)

2011. jún. 4. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Dicséretes, emberi tulajdonságaid vannak, Te Lány!

Maradj meg ilyennek!

- Más, elvi kérdés, hogy ebbe az országba inkább kutyát érdemes tartani, mint gyermeket, - de ez a Te emberi értékeiden nem változtat!

2011. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!