Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan győzitek le a lámpalázat?

Hogyan győzitek le a lámpalázat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Másfelé figyelek, nem veszek tudomást arról, hogy hányan figyelnek. Vagy egyszerűen belegondolok, hogy max leégek, azt annyi. Néha kell olyan is. Remélem tudtam segíteni. :)
2011. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nincs...

Sosem volt,de eddig olyanokat halottam hogy képzelj el mindenkit meztelenül,és örülj hogy rajtad legalább van ruha és arra figyelj hogy milyen ciki a többieknek:)

Jajj még jó hogy nekem sosem volt ilyen problémám:)

2011. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
sehogy:D ez elég hülyén hangzik, de nem kell a lámpaláz ellen küzdeni. csak akkor fogsz megnyugodni, ha már elkezdődött az, amitől lámpaláz van :D én a ballagóműsortól tartok.
2011. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nincs lámpalázam szerencsére, illetve csak csekély mértékben,

Sokat szerepletem már, megszoktam.

2011. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Én azt szoktam csinálni , hogy ránézek a nézőkre és keresek köztük egy rokont,ismerőst vagy a pasimat és csak neki énekelek vagy táncolok akármit stb...

Remélem

hogy

segítettem

2011. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!:)majd kipróbálom a módszereket!
2011. jún. 7. 18:12
 7/16 anonim ***** válasza:
nekem az a bajom ,hogy olyan idédlenül érzem magam mikor kint vagyok.. én sem tudom legyőzni, bocs az offért
2011. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

:S

Én mindig lámpalázas vagyok, ha fel kell lépnem, pedig sokszor és sokat léptem fel (versmondó verseny, zenekar, sulis előadás, karaoke stb.) de minden alkalommal ideges vagyok és 21 évesen még mindig nem győztem le:S

Még a nyelvvizsga szóbelin is remegett a hangom, pedig ott tudtam az anyagot:D

Csak azért írom, ha mégsem sikerül egykönnyen legyőzni, legalább tudd, hogy nem vagy ezzel egyedül:)

2011. jún. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
MDMA
2011. jún. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez is lehet egy megoldás!

[link]

2011. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!