Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincs még mellem?

Miért nincs még mellem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok másfél éve menstruálok de még alig van mellem,sőt...nem tudjátok hogy miért van ez? Körülbelöl mikor lesz...?
2011. jún. 7. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, aranyos vagy :)


Akkor tedd fel újra ezt a kérdést, ha mondjuk már gyereket akarsz vállalni! Ilyenkor lesz szerepe....


Najó most is van szerepe, hiszen a nagyobb mellű osztálytársak lehet cikiznek érte ha gonoszak...


Biológiailag a lányok 20 éves korukig fejlődnek. Eddig a melled is nőni fog, változó tempóban. Lehet csak évek múlva indul gyors növekedésnek.


22 éves fiú vagyok, vagyis voltam annyi idős mint Te :)

Hadd mondjam el, hogy NINCS KAPCSOLAT aközött hogy egy lánynak mekkora a melle és hogy mennyire jó csaj, vagy mennyire jó barátnő, vagy mennyire értékes lány. Nincs semmi köze a mellméretnek ezekhez.

De ez csak egy - talán "tapasztaltabb" - fiú véleménye. Teljesen természetes ha cikinek érzed a dolgot, de a legszebb leendő párkapcsolataid azok lesznek, ahol a fiúdat nem érdeklik a centiméterek/kosarak... És az igazi barátok/barátnők sem fognak ilyen miatt máshogy kezelni. A különlegességed/szépséged legfeljebb nem mindenki látja, de attól még létezik.

2011. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet túl kicsi a súlyod.
2011. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az egyik ismerősömnek 18 éves korában kezdett el rendesen nőni a melle. Szóval nem kell aggódni, mert úgyis megnő. De lehet hogy tényleg az a probléma, hogy vékony vagy. Akkor kicsit tovább tart a dolog, de az idő úgyis elvégzi a dolgát. :)
2011. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szeintem nem vagyok túl sovány de nem tudom,amugy 48 kilo vagyok s 160 cm. De van 35 kilós osztálytársam ami elég turva mert szegény csont és bőr de neki is van melle..
2011. jún. 8. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:

:DDD 14 évesen ezen kattogni... Engem pl egyáltalán nem érdekel mekkora a csajok melle.

Inkább a fenekük érdelek jobban :)

Neked milyen a feneked?

16F

2011. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mellnövekedés időben nem lineáris. Van akinek exponenciálisan esetleg logaritmikusan fejlődik. Lehet, hogy 19 éves korodban, mint a DIRAC jel végtelen kis idő alatt, végtelen nagyra nő a melled. Esetleg egységugrás szerűen nő ki. De mindenesetre amire megérted ezeket amiket írtam megnő a melled is.
2011. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fenekem az van:)):P
2011. jún. 11. 20:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat - nekem 26 évesen sincs. (70/A-as)

Simán fiúnak vagy gyereknek néznek még mindig.

Párkapcsolatom sincs.

2011. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!