Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Járnál olyan nővel, aki...

Járnál olyan nővel, aki önhibáján kívül prostituált volt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 10:29
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
70%

Ön hibáján kívül azért lehet valaki, mert elrabolják, fogva tartják és prostitúcióra kényszerítik.

Ez pont olyan mintha valakit megeröszakolnának.


Az hogy pénzért maga választaj az már más. Ott lenne választása.

2009. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Ezzel én is tisztában vagyok!

De a kérdés nem ez volt!

2009. márc. 20. 11:36
 3/38 anonim ***** válasza:
26%
Nem jarnek, mert onhibajan kivul nem lehet valaki prostitualt, csak az elso valaszolo altal felvazolt esetben, de feltetelezem, a kerdezo nem erre gondol.
2009. márc. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

De a kérdező pont erre gondolt!

Azért írta,hogy ÖNHIBÁJÁN kívül!

2009. márc. 20. 12:07
 5/38 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez nem túl okos kérdés: olyan, mintha azt kérdeznéd, járnál-e olyan nővel, aki rabszolga volt, megerőszakolták, baleset érte, vagy megcsonkították.

Ezekből melyikről tehet ő?

Annyi lehet a gond, amit hallottam, hogy az ilyen elrabolt nők olyasféle lelki sérüléseket szenvednek, mint a háborús veteránok. Lehetséges, hogy egy életen át hordozzák utána.


Amúgy az egyik válaszolónak: netán azt hiszed, hogy akit elrabolnak, az élvezi azt, hogy prostituált lehet?

2009. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Ki akartam bővíteni a kérdést,de nem akartam túl körülírni!

Azért tettem fel így,hogy mindenki saját maga írja le miért is nem,vagy esetleg igen!

Hátha felmerül olyan indok,ami bennem nem!

2009. márc. 20. 12:14
 7/38 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


Ha például fiatal korában csinálta ezt(mondjuk 18-22évesen), és mondjuk azért, mert másból nem tudott megélni, mert pl az iskolát sem fejezte be, amit így keresett pénzt, abból helyrehozta az életét, pl befejezte a sulit, képezte meűagát különféle tanfolyamokkal, akkor én azt mondom, h nem akkora bűn, amit csinál, mint az, aki élvezetből, meg azért csinálja, h mindig a legújabb göncökben flangálhasson.

Tehát a válaszom: igen.

2009. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
98%
az en ferjem,tudja hogy mi volt a multam,nem sajat magamtol csinältam.elfogadott,szeretett,es kimentett.azota boldog csaladban elünk.
2009. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

12:42

Ha szépen kérlek,írnál valamit,bármit,tudom,hogy fájó pont!!!

2009. márc. 20. 12:47
 10/38 anonim ***** válasza:
94%

12 42es válaszolónak nagyon nagyon gartulálok, hogy sikerült abból a légkörből talpra állnia!


Én úgy gondolom, hogy ezek az emberek sem kevesebbek nálunk, sőt!


Mégegyszer gratula!

2009. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!