Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Járnál olyan nővel, aki...

Járnál olyan nővel, aki önhibáján kívül prostituált volt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 10:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
67%

A k*rva az k*rva!

De mivel értelmiséginek tartasz, legyél inkább prostituált!

Nekem mind1!

Nem az én gondom, h az vagy ami!


Egyébként szerinted az jobb, ha egy mostani prostituáltból lesz diplomás nő?

Mert lesz!


Ezzel nem vitázom! Ez TÉNY!

2009. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
91%

Az az igazság, hogy ha valakinek nagyon nincs pénze, de van becsülete, akkor megkeresi az utolsó takarítói, kukás... bármi állást, de prostinak nem megy!!!

Ez minden 'munka' legalja, persze munkának sem lehet nevezni. A takarítónő kívülről lesz koszos, mocskos, míg a prosti mindenhogyan, amit soha nem fog tudni lemosni magáról!!! Szerintem!

2009. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
43%

Én nem tartalak téged semmire sem, nem h értelmiséginek!

Ez egy gyüjtőfogalom !!!

Tudod, én hiszek abban, hogy amit adsz, azt kapsz!


Isten büntessen, és verjen meg azért, mert ilyeneket írsz egy számodra ismeretlenről, mert már a hisztis kis pics@ nme tud hogy toporzékolni, és magát a földbe verni!!


Az, h így beszélsz egy igedenről, az téged minősít!!!


Én csak pont ugyan annyit kívánok neked, mint amit te kívánsz most nekm!!

Nem hiába vagy 73%osra értékelve...


Na mindegy..nem tudom mi a bajod, de nem is érdekel.Okos enged, szamár szenved!!!


Sajnállak csak!!!!77

2009. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó válaszoló!

Szívemből szóltál!!!

2009. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
19%

Isten?:D Ő szegény, hogy került képbe ebben a mocskos témában?


Igen, ebben egyet értek veled! "Isten nem bottal ver!"

Azt minden Prosti megtapasztalja majd, ezek szerint. Ugyanis van egy bizonyos parancsolat, mi szerint: Ne paráználkodj!!!



És ennyi! Többet nem kívánok hozzáfűzni!

2009. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2009. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
58%
Nem!
2009. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
89%

Az eredeti kérdésre válaszolva: én ugyan nő vagyok, de ha már nem prostituált, akkor szerintem semmi gond nincs.


Amiről pedig itt a vége fele vita megy: az tény és való, hogy sokan a zsemléjüket veszik abból, amit az utca sarkon megkerestek, és abból tartják el a családjukat. Nem azt mondom, hogy támogatom a prostitúciót, hanem azt, hogy valaki, aki kevésbbé iskolázott, csak így tudja etetni a gyerekeit, mert egy takarítói állásból már nem biztos, hogy egy három gyerekes családot fenn tudna tartani. És a prostituáltak szenvednek is ettől, hogy ezt a "munkát" kell csinálniuk. Én legalábbis nem igen hallottam olyanról, hogy valaki élvezetből csinálja.

A másik pedig az, hogy a prostitúcióra mindig is volt és mindig is lesz igény. Ősi szakma ugyebár.


(nem igaz, hogy ennyit kell foglalkozni ezzel a hülye pontozással)

2009. márc. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
69%

Ő is ember!!!sok prostituáltat sajnálok,mert megölik őket,bántalmazzák..nem semmi,biztos nem élvezik a dolgot!

az is munka valamilyen szinten,csak persze nem elfogadott.kényszerítették,ha már nem akar benne dolgozni,akkor nincs gond!

azért mert másnak megadatott minden,anyuci-apuci a segge alá tett mindent az egy dolog!!valakit meg le sem szarnak!!!

2009. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
95%
a 12:42 es valaszolo vagyok.igen sajnos muszaly volt csinalnom.nem azert mert jol esett,azert hogy megeljek,es ne az utcan lakjak.17.eves voltam amikor megszöktem otthonrol.anyam,nevelö apam alkoholista.ha mar csak egy percet kestem otthonrol iskola utan mar a nadrag szij vart otthon,meg 17 evesen is,csak iskola semmi baratnök,veres,es megalazas.fiukkal nem is alhattam szoba.mikor persze csak titokban lett egy "baratom"kert menjek hozza igy oda költöztem,persze feltem hogy barmikor jöhet anyam es aztan holtra ver.megtalalt.szembe neztem vele.egy szal ruhat vihettem magammal.aztan jött az alberlet.tanultam,es tanultam nappalin,volt hogy 24.ora munka utan(ez felszolgalo volt)mentem suliba.nem birtam 2 ev utan bele faradtam.aztan jött valaki aki azt mondta hogy tudna segiteni..hat igen eljött az az idö.havi egyszeri alkalommal kellett elkisernem egy barba.2 evig csinaltam.(persze 23 evesen teherbe estem,az elettarsammal 6 evig voltunk együtt.(türtem:vert)arrol nem tudott hogy mit csinalpok havi egyszer vagy ketszer.es ott azon a borzalmas helyen ismertem meg a ferjemet,tudta hogy nem magamert,hanem a gyerekert,es a megelhetesert teszem,ez volt novemberben.minden nap utana mar smseztünk,es szerelmes levelek meg minden..az egesz rabszolgasorsbol betelt a pohar februarban,a szerelmem elött megalaztak,mert tudtak.hogy penzert csinalom.arra kert hagyam abba...megtettem,lezartam a multam.a fiam apjanak terorrjat,es decemberben összehazasodtaunk.es ma is boldogan elünk....mint a mesekben.ez az en hosszu es rövid,fajdalmas de boldog eletem,
2009. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!