Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Járnál olyan nővel, aki...

Járnál olyan nővel, aki önhibáján kívül prostituált volt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 10:29
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
82%

12 34 es vagyok!

És felháborodva látom, h le lettem pontozva!!!!


Ti szerintetek csak mindenki önszántából lehet prsostituált?


Hát mi ne mondjak..van akit elrabolnak, kényszerítenek, vagy egyszerűen nincs más váléasztása, mert a szülei alkoholisták, nem tudott 8 álatlánosnál többet elvégezni a szülei miatt, és amit a prostitúcióval keresett, azt a pénzt arra költötte, h középiskolát végezzen, meg még egyéb tanfolyamokat, hogy kiszakadhasson ebből a körből!!!


Bár ezen az oldalon megszoktam azt, h aki behódol, és az "elfogadott normákat" írja le válaszként az a nyerő!!

Nem kívánom senkinek, h tapasztaljon valami hasonlót, és akkor saját magában értékelgetheti, hogy önszántából csinálja amit csinál, vagy sem!!!

2009. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
23%

Én a 12:42-e FÉRJÉNEK gratulálok!!!

Nem a nő érdeme, hogy beleszeretett egy rendes hapsi, az az ő szerencséje!!! De még mekkora...

2009. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
A mocskolódó kommentát nem kérjük!
2009. márc. 20. 13:03
 14/38 anonim ***** válasza:
65%

Én akkor is kiállok az ilyen foglalkozású lányok mellett, hogy ha tényleg azért csinálja, mert nincs más választása!!!!!!!


És lehet mocskolódni, stb, lesz@rom..


És még valami!!

Az azért elég érdekes, h mindenki nagy bőszen elítéli az e fajta szolgáltató hölgyeket, csak egy a bibi!Mégpedig az, h mégis jelen vannak a minden napjainkban, mégis van rá igény, és kereslet, mert vannak ilyen lányok!!


Olyanok is vannak, akik pl az egyetemi tanulmányaikra gyűjtik így a pénzt!Akkor ők a legszemetebbek a világon, mert hát miért is akarnak tanulni, ha nincs pénzük???!!!!


Hagyjuk már a képmutatást!!

2009. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
33%

Nem mocskolódásnak szántam, bocs, de azért ne rugaszkodjunk már el a földtől!!!

És ne csináljunk mártírt ezekből a nőkből, sőt néha itt már bálványozzák őket!

Ezt azért már nagyon nem kéne!



Az egyetemi tanulmányokat másképp is lehet finanszírozni, egyetemista vagyok és alig van pénzem, de ez még soha nem jutott eszembe, hogy k*rva legyek!

Van más munka, ami tényleg munka! Akinek nem büdös az elvállalja ezeket és megy k*rválkodni!!!

2009. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
19%
*nem
2009. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
50%

Egyetemista vagy?


Igenám, csak nem minmdegy az sem, hogy pl te hétvégente hazajársz, anyuci főz neked egész hétre, kimossa a ruháid!!

Az meg már a reptéri kutyát nem érdekli, h neked nincs pénzed bulizni, vagy új ruhára!!


Ők azért dolgoznak így, mert nincs anyuka meg apuka, aki istápolja őket!!

2009. márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
26%

Hát kedves nekem sincs anyuka meg apuka aki istápoljon!!!

Egy győri albérletben lakom, már 19 éves korom óta saját magamat tartom el és saját magam fizetem a tanulmányaimat!!!

Én mosok magamra és én főzök, milyen meglepő...

És tényleg nincs pénzem bulizni meg új ruhára, de azért még nem fekszem össze, pénzért sem egy hapsival sem!

De ha vki fehérmájú, az csak hadd öltözzön olyan pénzből amit a ....-jával "keresett" meg!


Szerintem ez sem érdekel senkit sem!

2009. márc. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
28%

"Ők azért dolgoznak így, mert nincs anyuka meg apuka, aki istápolja őket!!" ---> Nyugodtan beszél E/1.-ben!

Ha szerinted ez nem szégyen!!!

2009. márc. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
73%

sztem én nem neveztelek annak, de mondjuk az merőben meglepő, hogyan támadod ezeket a lányokat.


Lehet azért mert neked is "besegít" így egy két pali madár????


Mindjárt gondoltam!

De én nem ítéllek el, mert a tanulásra költöd!!

Akkor is ez a véleményem, még ha le is kurv@znak páran!!


Szégyen, hogy egyből mocskolóűdni kell!!


Ez mondjuk mellékes most, de az ilyenek lesznek az "értelmiségi"???Az ilyenek, akik nem tudnak érvelni, és érvekkel vitatkozni, hanem már egyből lekurv@zzak??Szép!!!!!!

2009. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!