Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fontos kérdés. Kényszernek...

Fontos kérdés. Kényszernek érzem az ismerkedést/beszélgetést. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szokták mondani, add önmagad, de ilyen téren én nem szeretném önmagamat adni. Kényszernek érzem a társalgást, az ismerkedést, mindent le tudnék zárni egy "tök mindegy"-el. Mikor "direkt" beszélgetni akarok, hogy életben tartsam a társalgást, teljesen hülyének érzem magam, mivel nem magamat adom, de muszály, mert így egyedül nagyon rossz. Gondoltam arra is, talán azért van ez, mert sohasem találkoztam még olyan emberrel, aki igazán szimpatikus volt nekem, hozzám hasonló egy picit. Mit javasoltok?
2011. jún. 8. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Járj inkább olyan társaságba, ahol magadhoz hasonló emberek vannak. Hátha így jobban érdeklődsz irántuk.

Én is így vagyok ezzel, de csak azért, mert ők is kényszernek érzik velem a beszélgetést, és látom rajtuk, hogy nagyon nem akarnak velem beszélgetni.

2011. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, csak sajnos nem tudom hol találhatnék hozzám hasonló embereket :). Eddigi 21 évem alatt, még nem sikerült sajnos.
2011. jún. 8. 18:20
 3/3 anonim válasza:
Mesélj magadról és segítünk. Mi érdekel, mit szoktál csinálni, miben hiszel és miben lehetsz hasznos. Ja és a célok. Illetve ahogy szórakozol és kikapcsolódsz. És milyen új dolgokat próbálnál ki. Ezek a kérdések nem véletlenül vannak. Ez mind közös téma a megfelelő emberekkel. Pedig az életmódról és párkapcsolatról vagy családi kapcsolatról nem is volt még szó.
2011. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!