Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem, nem tartozom ehhez...

Úgy érzem, nem tartozom ehhez a világhoz, meg akarok halni minél hamarabb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagy állatbarát vagyok, de szinte naponta hallok híreket állatkínzásról. Régebben videót is néztem erről. 20 percig sírógörcsöm volt, utána pedig az ágyamon feküdve a plafont bámultam. Kezdem megutálni az embereket emiatt (amúgy sok barátom van, szeretek ismerkedni és gyakran járok ki szórakozni, de már senkiben sem bízom).

Úgy érzem, nem tartozom ide... Nem bírom elviselni, hogy hogy lehetnek ilyenek az emberek, szívem szerint mindet úgy megkínoznám, mint az állat... Nem bírom ezt nézni. A szüleimtől havi 1000 Forintot kapok zsebpénz gyanánt, azt mindig állatmenhelyeknek adom. Három kiskutyusom is van.

És egyébként is egyszer úgyis meghalok... akkor már miért ne mentsem meg magam attól a sok-sok rossz dologtól amit még életemben hallani fogok? Beleőrülök ebbe... 16 vagyok.


2011. jún. 12. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
szívemből szóltál...:(
2011. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igy igaz előbb-utób mindenki elpatkol...de ha te ennyire szereted az állatokat akkor sztm nem "elmenekülni" kéne a probléma elől hanem hátralévő életedben rajtuk segíteni...egek ilyen beszari alakot...álj be a zöldekhez,tiltakoz,próbáld megváltani a világot....mást nem tok mondani....kíváncsi vagyok h 30 -50 éves korodban is így fogsz gondolkodni....
2011. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

egyrészről gyávaság lenne meghalni részedről, mert elmenekülnél a problémáid elől, még több problémát magad mögött hagyva ezzel. gondolj arra, hogy valakinek ( a szüleidnek mondjuk) fontos vagy.


másrészről viszont megértelek, én is éreztem hasonlóan magam. keress magad mellé egy fiút/lányt akiben igazán megbízol. esetleg egy kapcsolatba is belemehetnél és rózsaszínbe látnád a világot. :)


sok sikert az életben! :)

2011. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked bizony, helyed és dolgod van itt,a Földön. Az a dolgod, hogy megvédd az állatokat. Az állatoknak ilyen emberre van szükségük.
2011. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megértelek...én pl a rovarokat se igen szeretem, de lecsapni nem bírom őket. A hét elején is egy bazinagy vmilyen bogár repkedett a szobámban, nagy nehezen megfogtam és elengedtem a szabadban. Be se tudnám tenni a lábam egy menhelyre, látni a sok állatot könyörgő szemekkel, csóváló farokkal, várva hogy mikor jön el hozzájuk az új gazdi...menten sírva fakadnék az biztos.

Nekem is gyakran van ilyen hangulatom, hogy úgy érzem egy senki vagyok mert nem tudok segíteni az állatokon annyira amennyire én szeretném..kb élni se akarok ilyenkor és undorodok minden embertől.

Szerintem válassz egy olyan szakmát ahol állatokon tudsz segíteni, nem old meg a világon minden állatkínzást, de valamennyire jobb lesz a lelkednek is hogy megteszed ami telik tőled.


És még engem hordanak le mikor mondom hogy én aztán embereken nem segítek, akár éheznek akármi bajuk van...nem érnek nekem annyit...

2011. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha meghalnál, a saját kiskutyáidat hagynád cserben, és ezzel ugyanolyan lennél, mint az állatkínzók. Tedd magadat hasznossá az életben. Keress egy jó kis állatotthont, aztán menj hozzájuk önkénteskedni. Sokkal vidámabb leszel tőle.
2011. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Problem? válasza:
Tini depressziós vagy próbálj egy lelki társat keresni aki segít ezt a korszakot átvészelni 18-éves korodra rendbe jössz:)
2011. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Véletlenül sem vagy túlzottan emotikus? Pont ez a tulajdonságod adjon neked erőd: igyekezz változtatni a helyzeten. Belőled tuti jó állatvédő válna, és akár ez lehetne az életcélod is ;)
2011. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem szeretem a te fajtádat. Azokat akik azt képzelik, hogy jobbak az átlagembernél. Ráadásul ha ilyeneken gondolkodnak, még hülyék is. Egyszer úgyis meghalsz, de nem lenne jobb úgy meghalni, hogy elégedett vagy az életeddel, és tudod, hogy valamit tettél, mint 16 évesen kiugrani az ablakon?
2011. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egyszerűen próbáld meg nem nézni azokat az oldalakat, műsorokat, újságokat amelyekből értesülsz ezekről, és ne tudj róluk, kérd meg ismerőseidet is, hogy ne mondjanak ilyeneket mert kiborít. Azt a havi 1000 Ft-ot pedig inkább költsd magadra, ne menj az állatmenhely közelébe se, és ne lásd az ottani állatokat, tehát zárd ki az életedből ami felzaklat, beszélj róla egy barátoddal, aki meg tud nyugtatni.

Ha meghalnál valóban megmentenéd magad a sok rossztól, viszont sok jót is kihagynál, nembeszélve hogy sok embernek meg fájdalmat okoznál. Egyébként fiú vagy vagy lány?


16/F

2011. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!