Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek én is ide tartozom?

Szerintetek én is ide tartozom?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy nem érzem hogy ide tartozok a többi ember közé.Amikor látok más embereket hogy ők milyen szerencsésnek születtek ők nem rondák én meg


15/F


2010. febr. 25. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele :S Legalább nem vagyok egyedül :)15/f
2010. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy valaki bűn ronda, de csak akkor idegesítő és sz@r ha még idióta is.
2010. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amit nem látunk,az az,hogy ők másban lehetnek szerencsétlenek.Olyan tragédiák húzódhatnak egy-egy ember mögött,amire álmunkban sem gondolnánk.Az meg,hogy ronda Vagy,a Te véleményed.De vajon mások is ezt mondanák rólad?
2010. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen ezt!! Az egyik lány oszttársam pont a mai nap mondta hogy "tök nyomorék vagyok" meg ienek a többieknek.Elegem van már. Amugy már az öngyilkosság gondolata is megfordult a fejemben.
2010. febr. 25. 17:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Az ilyenekből lesznek majd a gonosz főnökök a cégeknél, akik bosszút állnak jóképű beosztottaikon. Ne öld meg magad még lehetsz ez is.
2010. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vagy ha fontos a béke, észre is vehetnéd, hogy a külsőd automatán kiszűri a felületes tahókat a barátaid közül. Kicsit mák csak.
2010. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

szia!

figyelj szerintem sürgősen beszélj erről vki-vel!

am meg nem hinném h ronda vagy, mert azok általába hu deszépnek vélik magukat. most komolyan

plus az öngyilkosság előtt gondolj ezokra akik szeretnek/akiket te szeretsz. szerinted mit éreznének pl a szüleid? az öngyilkosság önző dolog(nem rosszindulat)

2010. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nekem az a véleményem,hogy az emberek többsége letapossa a másikat,csak azért hogy valakinek érezze magát.

Így aki azt mondja neked hogy nyomorék vagy,azért teszi,hogy ő többnek érezze magát.

Az ember nem attól értékes mert szép,az amúgyis elmúlik egy idő után.

Semmiképpen ne legyél öngyilkos,azzal senkinek nem lenne jobb.

És ne fogadd el mindenki véleményét.Én elhiszem hogy fáj,de egyszerűen van amivel nem kell törődni.

Senkinek nincs joga ahhoz hogy "eldöntse" hogy milyen egy másik ember..


19/L

2010. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok! Köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 26. 13:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor tisztázzuk a sok baromságot amiket az előző válaszolók írtak. Nos, az egy dolog, hogy nem attól értékes egy ember, hogy szép vagy nem stb. és ne adjunk mindenki véleményére. De ő gondolom olyas valaki aki olyanokkal van körülvéve, akik mind ezt sugallják, így azért nehéz egy kicsit elhitetnie magával a sok negatív visszautasítás közt, hogy értékes. Nem is biztos, hogy tud valakivel erről beszélni. És végül had kössek bele abba aki azt mondta, hogy az öngyilkosság "önző" dolog. Szerintem azok önzőek, akik elvárják, hogy ne legyen öngyilkos, ha egyszer az akar lenni.
2010. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!