Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi lehet velem?...

ωнιт kérdése:

Szerintetek mi lehet velem? Volt már ilyenetek?

Figyelt kérdés
A mai napomban 2 furcsa érzés fogott el,néha bedepizek.Olyan érzésem volt/van minta hiányozna valami/valaki,és ilyen szeretet hiány keveréke.Nem tudom ennél jobban körül írni.Még nem éreztem ilyet,max még óvodában.Nem értem mitől lehet...
2011. jún. 13. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt egyedül érzed magad mintha senki nem szeretne de én rájöttem hogy itt vagyok magamnak és ez elég
2011. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attóóól hogy az ember érző lény! néha érezi, hogy szeretet kell neki, néha kicsit erősebben az átlagosnál. ez van, nem nagy cucc.
2011. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány?
2011. jún. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem lány 13-16 éves
2011. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a sajat erzesed, én sokszor erzem masok erzeseit, mintha az enyem volna, de ha jobban megfigyelem, nem belolem ered. Talan a kornyezetedben valaki?....


Ha sajat erzesed, akkor párra vágysz esetleg vagy tarsasagra.

2011. jún. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek.:))

14 éves lány vagyok:DD mert.??:D

2011. jún. 14. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!