Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy néha...

Miért van az, hogy néha kihagyok dolgokat, mert úgy érzem nem vagyok rá kész? Csak velem van ez így?

Figyelt kérdés

Ma pl szakköröm lesz, de el is kell intéznem egy fontos dolgot, és amíg nincs pénz a zsebemben, nem tudok nyugodt szívvel rajzolgatni. Mintha lenne valami fontossági sorrend amit ha felborítok magamban értelmetlennek tartom az azt helyettesítő programot.


De néha ebből az következik, hogy ha a fontos dolog késik egy kicsit. Mindent ami kevésbé fontos, eltolok vele. Pedig könnyedén becsúszna és logikai borulást sem okozna.


Csupán valamiért én érzem magam hülyén akkor, amikor pl kajára nincs pénzem, de egy olyan lánnyal dumálgatok, aki egy két talpon álló komoly embert szeretne maga mellé, akibe belekapaszkodhat. Így pl a lányt is napolom. A szakkört is. Az egész életemet....Jó passzban és sikeresnek kell lennem ahhoz, hogy legyen kedvem élni. Szórakozni. Tulajdonképpen.


Tudom, hogy nem helyes, de biztosan megvan az oka.


2011. okt. 17. 07:24
 1/4 A kérdező kommentje:
De az is baj, h ma nem sokat aludtam, és amíg ilyen rohadt fáradt vagyok legszívesebben holnapra tenném a fontos dolgot is.
2011. okt. 17. 07:26
 2/4 A kérdező kommentje:

És most itt nem arról van szó, hogy csak a pénz és a tökéletesség az élet. De ha egyensúly nélkül vetem bele magam, szétszakadok, mint a helikopter rotor amit törött szárnnyal kapcsolnak be.


arra vagyok kíváncsi, hogy ez csak velem szokott így lenni?

2011. okt. 17. 07:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyasmi ez, mint amikor egy lány nem szívesen mutatkozik fésületlenül. Rossz ruhában. Csak nekem most az életem van kicsit összekócolva :)
2011. okt. 17. 07:33
 4/4 anonim ***** válasza:

jókat írtál, tetszik:)

szerintem sokan vannak így.. fáradság, egy kis lemerültség.. pihenni kell ilyenkor - és soron kívül olyat keresni, amiről már tapasztalatad, hogy feltölt

ez mindenkinek más lehet, zene, vagy csak heverészés.

(nekem a céltalan csavargás ilyen.. menni, elég gyorsan, mintha lenne egy célod, de nincs! minden itélkezés, véleményalkotás nélkül, csak szemlélni, és mindent érzékelni, de nem leállni semminél.. mint egy folyamatot, ami mindig változik.. jó esetben így létejön, hogy a világot egy folyamatos keletkezésnek tapasztalom.. és ez nagyon jó, regenráló és hallatlanul feltöltő .. és még pihentető is)

-anonimanna

2011. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!