Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent ha valakire azt...

Mit jelent ha valakire azt mondják hogy makacs?

Figyelt kérdés
a szüleim sokszor mondják nekem hogy milyen makacs vagyok de nem tudom mit jelent... segítenétek?
2011. jún. 14. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ragaszkodsz a saját véleményedhez,elképzeléseidhez. Nem hallgatod meg mások ellenvéleményét,nem is gondolkodol el rajta,csak mégy a saját fejed után.
2011. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
igen. hogy a saját fejed után mész és meg se hallgatsz másokat. mondjuk rám is mondta már az egyik kedves utálóm, de én nem vagyok makacs mert végighallgattam a véleményét csak nemértettem vele egyet mert nem volt igaza:D
2011. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem. köszi
2011. jún. 14. 23:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kiskoromban azt hittem valami cicafajta!:DD
2011. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A makacs azt jelenti, hogy nem csak mész a saját fejed után, nem veszed észre, ha segíteni akarnak neked mások, és nem gondolkodsz el a tanácsaikon, hátha valami tényleg okosat próbálnak neked sugallni.
2011. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pff. szörnyű hogy milyen bunkó emberek vannak itt, nem bírnak egy hülye kérdésre rendesen válaszolni. -,-
2011. jún. 20. 11:10
 7/7 A kérdező kommentje:
bocs nemide.. xD
2011. jún. 20. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!