Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valakire azt mondják...

Ha valakire azt mondják temperamentumos az jó tulajdonság? Vagy mit jelent?

Figyelt kérdés
Teljesen meglepődtem mikor ezt mondták ma rám.Segítsettek mit is jelent ez a szó.
2010. okt. 30. 19:44
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és nő vagyok:)
2010. okt. 30. 19:47
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Heves vérmésékletű. Könnyen indulatba jön,mindent gyorsan csinál,nincs sok türelme.
2010. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez furcsán hangzik, tudom, heves vérmérsékletű, de szerintem pozitív jelzőként többször használják. De el tudom képzelni azt is, hogy negatív értelemben mondják valakire. Most már tudod mit jelent, következtess arról hogy milyen hangnemben mondták neked. :D

2010. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
temperamentumos=tele van érzelemkitörésekkel. heves érzelmi hullámok jellemzik megnyilvánulásit, cselekedeteit.
2010. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem jó tulajdonság, nem is rossz tulajdonság. Egyszerűen csak egy tulajdonság. Bizonyos helyzetekben előnyös, máskor kihívást jelent. A jelentését már előttem leírták.
2010. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem pozitívnak jön le, de lehet csak azért, mert akiket ismertem és ilyenek voltak, rendszerint tapasztalt, bölcs, stílusos embereknek bizonyultak.
2010. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
A celebek szokták magukról mondani, hogy temperamentumosok. (Ami egyébként azt jelenti, hogy egy bunkó pöts)
2010. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

nem tudunk mit tenni a jelentése ellen...szóval a negatív oldalra lehet sorolni, mert hirtelen indulatok megjelenésével büszkélkedhet az ilyen egyén...és az indulatoknak nem igazán van jó végük. szóval lehetséges, hogy nem volt tisztába a jelentésével az, aki mondta neked...lehet arra gondolt, hogy kirobbanó, magabiztos, erős vagy, ami az elméből, meggondoltságból, higgadtságból jön, mintsem vérmérsékletből. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindig az aktuális helyzet adja, hogy az érzelem kinyilvánítása jó vagy rossz.

Pl, van amikor nincs helye a heves érzelemkitörésnek, de van amikor még jól is elsülhet. Szerintem ha nem túl szélsőségesek ezek a kitörések, akkor alapvetően a temperamentumosság jó dolog. Én inkább vagyok ilyen, mint jégcsap! :)

2010. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez szerintem a neveléstől is függ. Az én kopom ha ketrecben van, nagyon probalja őrizni a házat, mindent uga. Amikor szabadon van mindenkivl játszik. Az enyém nem kimondottan házörző, de azért mgvédi a házat. Csak akkor vegyél kopot, ha van időd minden nap jól lemozgatni. Egy fél órás séta nem elég neki. Nagyon makacs kutya, annyira benne van a vadász ösztön, hogy ha meglát egy nyulat rögtön fut utána. Nm tudtam ezt kinvelni belőle. Ezek ellenére nagyon ajánlom zt a kutyát,tele vannak szeretettel:)
2015. okt. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!