Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Le lehet küzdeni valahogy a...

Le lehet küzdeni valahogy a túlérzékenységet, meg azt, hogy könnyen megsértődöm dolgokon? Inkább hallgatni szeretem az embereket, mint beszélni, és miért irigylem azokat, akik a társaság középpontjai, és mindig tudnak beszélni valamiről?

Figyelt kérdés

Vagy ilyen az alaptermészetem,és nem változom?

lehet,hogy hülyeségnek tartják,a horoszkópot,de én tipikus rák vagyok.

Vagy vannak olyan módszerek,gyakorlatok,amivel edzhetem magam?

Szeretnék laza, könnyed, kiegyensúlyozott lenni...


2011. jún. 15. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok.

Mielőtt megbántódsz valami beszóláson, kérdezz rá, hogy ezt tényleg így értetted? nem biztos, hogy a másiknak feltűnt a bántó hangnem.

Egyébként meg a társaság középpontjai olyan emberek, akik hangosak és a saját magánéletüket teregetik ki, te is ilyen akarsz lenni? figyeld meg, miről beszélnek ezek az emberek, te is akarsz hasonlókat mondani magadról?

2011. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Velem is ugyan ez van.

Én is irigyeltem a "társaság középpontját",de miután arra is felfigyeltem hogy nem csak sokat beszél hanem elmondja mi történt vele máskor és ezt annyiszor elmondja amennyiszer lehet és mindenkinek.Úgyhogy szerintem nem kellene őket annyira irigyelni.

2011. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Torpetipi ***** válasza:
Gyenge vagy. A szüleid nem neveltek elég erősnek. Átkell még élned sok-sok lelki problémát mire erős leszel lelkileg. Azért irigylled őket, mertte is olyan akarsz lenni, mint ők.
2011. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is rák vagyok és teljesen ilyen. De attól függ, hogy mennyi idős vagy? 7-8. osztály az a korszak amikor a személyisége változik az embereknek. Utána már nem vagyok biztos benne, de szerintem a túlérzékenységet nem nagyon mert nekem se sikerült még pedig én is szeretnék leszokni. De mindent bele! Kívánom, hogy neked sikerüljön!:D
2011. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet, de vízöntő vagyok. Egyszerűen keress olyan társaságot akik figyelnek rád. 16/f
2011. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jún. 16. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!