Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy ha van egy...

Miért van az, hogy ha van egy társaság, akkor mindig én vagyok aki elkülönül? : S

Figyelt kérdés
16/L vagyok, próbálok én is beszélgetni, de általában lenéznek, vagy ha mondjuk 3an vagyunk akkor 2en elkezdenek beszélgetni engem meg lesz@rnak
2011. júl. 5. 10:36
 1/9 anonim válasza:
Hagyd ott őket.
2011. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor mindenkit haggyak ott?
2011. júl. 5. 11:50
 3/9 anonim válasza:
Nem. Menj oda máshoz beszélgetni :)
2011. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nos. velem is ez a helyzet. ennek legfőképp az önbizalomhiány az oka.én mindig kifogásokat keresek, hogy ők nagyon más típusok azért nem találjuk meg a közös hangot. aztán mikor már az 5. vadásznál tartok, nagyon jól érzem magam. semmi balf.szság csak élvezem a beszélgetést.


szerintem ki kéne próbálnod .hogy egy kicsit többet iszol annál mint amennyit szoktál(ne essünk túlzásokba)

17f

2011. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem is elő szokott fordulni. Van ugyan egy lány baráti társaságom, de inkább csak azért lógok velük, hogy ne legyek egyedül. Ott tisztelnek, többnyire mindenkit érdekel a véleményem. De ha csinosabb, "befolyásosabb" emberekkel (már amennyire ez lehetséges egy gimnázium 8-10. évfolyamában), akkor nekem sem megy. :) Próbálj meg egyedül ücsörgőket keresni, kettesben nem leszel kirekesztve! Nekem működött :)
2011. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet.
2011. júl. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld ki, mi van ha te kezdeményezel, és nem hagyod, hogy ők kezdjenek el beszélgetni :( (ezt nekem is tanácsolták, de én nem próbáltam... azért lehet bejön :) ) És hidd el, hogy nem akarnak szándékosan kizárni, ha nem tudod, miről bezsélnek, kérdezz rá, és ha ezután is feltűnően kizárnak a beszélgetésből, akkor hagyd ott őket, ha csak magadat adod és nem vagy jó nekik, akkor ne is erőltesd, inkább szerezz rendes barátokat :) (vagy menj mindenhova a legjobb barátnőddel, és sosem leszel egyedül:P)
2011. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez egy nagyon gyakori "probléma" nálam is.

olyan ember akivel igazán jól érzem magam kevés van. viszont ilyen akivel egy picit megjátszom magam(próbálok nevetni velük együtt) és majdhogynem jól érzem magam. ilyenből nagyon sok van


próbálom el fogadni hogy én iylen vagyok.engem nem kizárnak hanem inkább sokszor nem tudok mit hozzászólni a témához .itallal viszont sehogy sem kell megjátszanom magam. akkor minden a tökély :)

2011. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mindig azt mondják hogy ez azért van mert nem vagyok erős egyéniség, és mindig másokat akarok utánozni, és mert önbizalom hiányom van, ezért nem tudok "laza" lenni ha többen vagyunk... azt vettem észre, hogy ha vannak nálam erősebb egyéniségek ,akkor azok soha nem hozzám jönnek.
2011. júl. 7. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!