Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek hogy nézek ki?

Szerintetek hogy nézek ki?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mit mondanak olyan emberek akik nem ismernek. Mert egy idegen objektíven megtudja mondani hogy szép vagyok vagy nem vagyok szép vagy milyen vagyok... A barátok, család mind elfogult. Azt mondják szép vagyok, jól nézek ki de ebben én nem vagyok olyan biztos. Csak szeretném megtudni ki mit gondol a pofázmányomról. :D


A képet természetes nem itt rögtön publikálom. Annyira nem vagyok hülye. XD Nem kéne, hogy felismerjen valaki.


Szóval ha írtok rám egy privát üzenetben, e-mailben elküldök pár fotót. Az üzenet tartalmazza a teljes neveteket és korotokat. (Nehogy valami ismerősöm legyél :D)


2011. jún. 17. 18:49
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá teszem, hogy nem hiszem azt hogy ronda vagyok, mert azért azt nem mondanám. Inkább olyan... nem is tudom... Érdekes az arcom...
2011. jún. 17. 18:51
 2/38 anonim ***** válasza:
küldjed már a képet...
2011. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
írtam :)
2011. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem, hogy nem fognak neked privátot küldeni azok akik tényleg objektíven tudnának választ adni ,(szerintem) hanem inkább azok küldenének akik itt akarnak csajozni (mert gondolom csaj vagy) és ők meg persze elkezdenek bókolni stb... persze van kivétel de én úgy gondolom ők lennének többen ;-D

szóval ha küldesz magadról nekem képet, akkor én teljesen objektíven megmondom a frankót, persze ha nagyon csúnya vagy akkor azért puhítok a válaszadásomon :DDDDD

persze ha nem küldesz, azt is tökéletesen racionális döntésnek fogom tartani ;)

2011. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Na szerintem szép arcod van, a hajaddal kéne kezdeni valamit. Komoly vagy, de nem csúnya vagy ura az arcod, nekem teccik :)
2011. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Daint! Szerintem inkább ne puhíts a véleményeden. :D Én küldök képet csak küldj egy privátot. Úgy látom eddig még kettő ember írt rám.
2011. jún. 17. 19:16
 7/38 anonim ***** válasza:
*nem fura bocsi elírtam
2011. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál. Hát igen... A hajammal sose tudtam mit kezdeni... Most se tudok. :D
2011. jún. 17. 19:23
 9/38 anonim ***** válasza:
vagy ha kivasalnád...igaz nem túl egészséges a hajnak de hetente max. kétszer és jobb lesz :)
2011. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem nyert mosógépet :/

én ugyan nem fogom "felfedni" az e-mail címemet (mert asszem ez is benne van a privát üzenetben) :D :D

2011. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!