Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kéne csinálnom, hogy...

Mit kéne csinálnom, hogy legalább pár évvel idősebbnek nézek ki?

Figyelt kérdés

13 évesnek tűnök, miközben 21 éves vagyok. És ez nagyon zavar. Mit kéne csinálnom, hogy legalább pár évvel idősebbnek nézek ki?

Vagy egyáltalán miről függ ez?

21/l


2011. júl. 23. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Genetika.

Szerintem ne törődj vele 10 év múlva büszke leszel magadra míg sok korod beli 40 nek fog kinézni.

2011. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
örülj hogy fiatalnak nézel ki! hidd el ezért hálát adsz majd 40 éves korodban! én 12 vagyok mégis 15-nek nézek ki!
2011. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

12, mégis 15.

Az igen, érett ember bölcs tanácsa.

2011. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
köszi:D de anyumék mindig ezt mondják hogy bárcsak fiatalabban néznék ki:D tőlük vettem,átragadt:D
2011. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igyál sok alkoholt,és drogozz.Az meghozza a hatását.Csak vicceltem ,bocs nem birtam ki:DÖrülj neki,pár év múlva majd örülni fogsz neki.Én 17 vagyok és 17-nek nézek ki.
2011. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Öltözz felnőttesebben, konszolidált ruhák, kosztümök öregítenek, vágasd le előnytelenül a hajad, ha nem alszol eleget, akkor még a bőröd is öreges lesz.
2011. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én 37 évesen 25-27 körülinek nézek ki.Két lányommal (11,13)ha sétálunk azt hiszik barátnők vagyunk.

Alkatilag vékony vagyok 167cm/57kg.Gondolom nagy fenékkel,nagy cicikkel másabb lenne a kinézet.Ügyintézésnél,munkahelyen sajnos hátrány,mert nem úgy viszonyúlnak hozzád ahogy elvárnád.De már nem zavar.

2011. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!