Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsenek fiú haverjaim?...

Miért nincsenek fiú haverjaim? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval 14,5L vagyok és még soha nem volt sem pasim sem fiú barátom. Egy sem. Nem tudom, miért, nem tartom magam annyira csúnyának, bár babaarcú szépség sem vagyok, nem vagyok behemót, és nem vagyok csontsovány sem. Sokkal csúnyább lányok is vannak rajtam kívül akiknek vannak fiú barátaik. De nekem nem. Szeretek baromkodni, sokat mosolygok és általában kedves vagyok mindenkivel de sokan cikiznek a fiúk közül. Nem bírnak és nem értem miért. Mit kellene csinálnom? Lány barátaim vannak, elég sok, ők hasonlóak mint én, mégis legtöbbjükkel nincs ez, mint velem.
2011. jún. 18. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemrég velem is így volt, igazából nem tudtam az okát, nem volt annyira "lehetőség" hogy szerezzek fiú barátokat, aztán egy ideig nem gondoltam erre, most meg akad egy pár egyből :) Kezdeményezz te, akár csak egy barátságot és talán úgy könnyebb.
2011. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de mit csináljak? és hol? nem vagyok olyan típus aki mindenről tud beszélgetni. Egyszerűen annyira unalmasnak tartom magam amikor beszélgetni kéne.
2011. jún. 18. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok, hát nem tudom, ahogy a helyzet adja..Én pl meg lettem hívva egy bulira, 2 barátnőmmel mentem akik hoztak még 2 srácot. Most az egyikükkel jól elvagyok, jövőhéten közös kocsmázásra hívott, és hozza a haverjait is. Pedig amúgy én se tartom magam túl érdekes egyéniségnek.
2011. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ezen nemérdemes problémáznod. Nekem sincsenek fiú haverjaim, néha jókat elbeszélgetek egy-egy fiúval de ennyi. Barátom mostmár van, sztem a fiú haver meg nem létszükséglet. Ha törekszel rá akkor nem lesz, csak légy laza és megy majd minden magától
2011. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanez vagyok :d
2011. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiúk csak akkor barátkoznak veled, ha nem akarnak tőled semmitse, egyébként elég távolságtartóak. Amúgy ha elég vicces vagy (ez fontos) és egyértelművé teszed, h te nem akarsz semmit akkor rögtön lesznek!:D Mert hát ha azt hiszik, hogy te csak nyomulni akarsz, akkor persze, h távolodnak, ezeket a kételyeket kell eloszlatni szerintem.:)
2011. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!