Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4hónapig jártunk barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4hónapig jártunk barátnőmmel, nagyon szép 4 hónap volt mind a 2őnk részéről, szakítás előtt 2 nappal összevesztünk, minden rendben volt majd 2 napra rá dobott. Hogy tudnám vissza szerezni?

Figyelt kérdés

azzal az indokkal hogy már nem szeret,azóta is folyamatosan csak ezen agyalok.tudom azért elég sok mindent elrontottam,de nem végzetes hibák voltak,sőt ha megmondta volna h ez-az kicsit zavarja akkor persze változtattam volna.

én nagyon szeretem de ő folyamatosan azt hajtja hogy már nem szeret,emg hogy másokkal akar ismerkedni,meg hogy már régebb óta szakításon gondolkozott.de egyáltalán nem ezeket a dolgokat mutatta ki,hanem azt hogy mennyire szeret.


2010. dec. 3. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
ha kimondta h nem szeret az tuti így is van,de megértelek h nagyon nehéz ezt elfogadni.fel a fejjel,biztos lesz pár kemény heted,hónapod,de adj időt magadnak feldolgozni,és ne agyalj a miérten,mert arra sisincs válasz.vagyis van ,az h ő nem akar semmit.sajnálom
2010. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jajj, hát ne törd magad miatta, ilyenek ezek a lányok, nem fogod visszakapni, és már lehet, hogy neked sem lenne jó. Én ugyanígy voltam, csak nem 4 hónap után, hanem 1,5 év után. Túltettem magam rajta, és már sokkal jobb.

Majd elfelejted, és jön egy sokkal jobb lány, akit szerethetsz, és ő viszontszeret téged. És nem csak mutatja. De emiatt ne hibáztasd őt, ezek természetes dolgok. Az élet velejárói.

Hú ennyi közhelyet már rég hordtam össze. De mégis így van. 24f

2010. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sajnos a Bnőd is fiatal és naiv és nem gondolt komoly kapcsolatra és ezért akar másokkal ismerkedni .Keress és találsz nála jobbat is meglásd :)amugy mindenki azt hajtogatja hogy olyan pár kapcs nincs amiben nincs vita nálunk is van mindig :D de azért együtt vagyunk még:) rem segítettem a válaszban .:)
2010. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajna,ha azt mondta,nem szeret,akkor ez így is van.

Sztem ne tarts vele semmilyen kapcsolatot,és ne akard visszaszerezni,mert annak értelme nincs.Megint elteljen 4 hónap,és mondja megint,hogy már nem szeret?Sztem nem esne túl jól.Hagyd a lányt,keress valakit,aki megérdemli,hogy szeresd,és ne rágódj ezen.

2010. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!