Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szakitotunk a barátnömmel...

Szakitotunk a barátnömmel nemtudom mit csinájak. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

(16/f)Nemolyan rég szakitottam a barátnömmel és tejesen le vagyok törve.Folyton szomoru leszek ha rá gondolok.:(

Néha estem még pityergek is.A szakitás kihat a jegyeimre is eddig 4.0 volt az átlagom most félévbe visza esett 3.1-re.


2011. jan. 18. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Foglald le magad a tanulással!Koncentrálj arra,ne a barátnődre!
2011. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A fax.t a tanulásra figyelj, attól csak még szarabb lesz a hangulatod...járj el jobban társaságba, ismerkedj emberekkel, én ezt javaslom. Ha javul a hangulatod, az magával fogja hordozni azt, hogy a tanuláshoz is jobban megjön a kedved majd. De úgy, hogy "depressziós" vagy, úgy nem lehet tanulni rendesen, mert nincs meg a motiváció, ha jobb lesz a kedved, akkor helyre áll a világ rendje ne aggódj, ez csak idő kérdése.
2011. jan. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget. várom a többit is:)
2011. jan. 18. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ó, én már mennyi ilyet megéltem, igaz fiúkkal :) Az első annyira fájt, hogy még ma is esténként sírni tudnék. De ha szeretsz valakit engedd el :) Biztosan vannak barátaid, beszélgess, szórakozz velük, hülyítsd őket, az ilyenkor nagyon meg tud nevettetni :D Járj társaságba, és ne feledd: RENGETEG lány van a világon, és rengeteg barátnőd lesz még ;)
2011. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!