Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek szükségem van...

Szerintetek szükségem van nekem még egy barátra?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Az egyik barátnőm, Klaudia (úgymond játszópajtásom) elköltözik.

Marad nekem:

1. Egy 7 éves kislány, aki a keresztmamám kislánya, és úgy szoktunk játszani, hogy eljön hozzánk, ill. néha én megyek hozzá. Egy utcában lakunk.

2. Egy levelezőtársam, aki Pécsen lakik (nagyon messze az én városomtól).

3. Egy lány, aki nyáron el szokott jönni ide, ahol én lakok, a városba. Múlt nyáron ismertem meg. Ő nem lakik annyira messze, mint a levelezőtársam

4. Egy nyolc év körüli kislány, osztálytársam szülinapi buliján ismertem meg, és azon kívül még nem találkoztunk. Azt mondta, meghív majd a névnapjára.


Még szoktam nagyon ritkán találkozni a két másodunokatesómmal, meg szoktam még az unokatesómmal is játszani, de vele se olyan gyakran.

Az a barátnőm volt az, akivel le tudtam menni gyakran, és akivel azért volt szorosabb a kapcsolatom, mint a 7 éves kislánnyal, mert kisebb volt a korkülönbség.

Szerintetek elég nekem ennyi barát, vagy szerezzek még?

11/L


2011. jún. 22. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod. Nekem elég lenne.
2011. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van akinek egy se jut.
2011. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
barátokra mindig szükség van
2011. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha tudsz még barátot szerezni akkor szerezzél:D mindig jól jön egy. és gratulálok hogy 11 évesen helyesebben írsz mint itt a 18év felettiek!
2011. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Próbálok szerezni barátot, ha tudok.
2011. jún. 24. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én húgom is 11. :D Amúgy a te korodban szerintem könnyű ismerkedni,a barátok csak úgy jönnek-mennek.Legalábbis nálam így volt,bár az attól is függ,hogy milyen személyiség vagy.Szerintem ahol tudsz,szerezz barátokat,bár ennyi ismerőssel is el lehet lenni.Sok sikert! :) 17/L
2011. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
barátokból sose elég XD mongyuk ha van 200 az már nem barátság hanem abnda tagság XD . nna m1 szal barátok mindig kellenek :D csak vigyáz 18fölötivel ne nagyon barátkoz ha nem rokon
2011. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!