Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha a tesóm ilyen "nem merek...

Ha a tesóm ilyen "nem merek beszélni a csajokkal, égő dolog ez" típus és én sem viszem túlzásba a csajozást, kijelenthetjük hogy ez is a génekben dől el?

Figyelt kérdés

vagy így neveltek,mármint nem kifejezetten arra hogy ne csajozzunk csak mikor arról van szó, hogy "nolám csak nem barátnő" stb mondatokat a szüleim úgy tudják hangoztatni mint valami borzasztóan direkt zavarbahozó dolog. ez is egy szép magyar mondat volt.


persze próbálok nem példát venni a tesómról aki 19 éves ,sztem elég szánalmas. najó sokszor én is az vagyok

de ez olyan xar hogy ő ilyen, ez miért lehet?


vmi kiskori rossz emlék, (amúgy bennem is bennem van az hogy ,ha van barátnőm akkor azt nehogy megtudják a szüleim mert akkor beszélgetnének róla ,hiába mondanám el 5000x hogy ez engem zavar akkor is lexarnák) vagy mi lehet ,van még egy kisebb tesóm, háát ő is kb olyan lesz mint én. szval az a nehezen csajozós típus ,húúh emlékszem az első csókomra 13évesen az is olyan ááááááá mondhatni rossz volt, aztán utána belejöttem és most már jobb. de ha a kisebb tesóm ezen nem tud majd túl esni 13-14 éves korára akkor ő is ilyen lesz mint a nagyobb testvérem.


és ez baromira gááz 17F


2011. jún. 22. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:

80% nevelés kérdése.


Ha nálatok ciki, minek barátnő? Éljen az egyéjszakás kalandok! (Mert utána mondhatod, hogy szüleid ajánlásával)


Üdv.

2011. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nekem nem ciki ,hanem a családomnak és én közöttem való ezzel a témával kapcsolatos beszélgetés a szüleimmel baromi ciki


amúgy sztem is ott van a gond hogy ők így nevelnek


ilyenkor már nehéz megváltozni.dehát miért jó ez????!!!biztos őket nem így nevelték és nem érzik milyen ez.

2011. jún. 22. 23:02
 3/8 hot_kiss ***** válasza:
Ha annyira akarsz barátnőt, akkor ilyentéren sajnos valahoyg el kell a szüleidtől szakadnod. Nemmondom, hyog lázadj és hasonlók, mert ne, de próbáld ilyenkor semmibevenni azt, amit mondanak. Tőlem ha anyu megkérdezi kiez, honnanismered, csak annyit mondjokneki, hogy valahonnan, valaki. Még3× megkérdezi, mé3× ugyanazt mondom és megunja. Szeirntem "nem egészséges", hogy ennyire ilyenek vagytok.. Ők nem voltak fiatalok?
2011. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

huha. egyrészt megértesz ,de a szüleim gondolkodását is elfogadod:D


de biztos voltak fiatalok ,mindenki volt de őket nem érte ez a dolog azért nem próbáltak tenni ellene h ez kialakuljon a kedves drága csemetéjükbenXDXD, de a velem egykorúakon azt veszem észre hogy nekik nincs ilyen gondjuk ,legalább is ennyire nem zavarja őket mint engem

2011. jún. 23. 15:06
 5/8 hot_kiss ***** válasza:

És próbáltál már velük erről beszélni, hoyg neked ez elég furcsa érzés, hogy így piszkálgatnak vele?

Vagy geyántalán az a ciki, hyog kérdezgetnek a barátnődről vagy maga ez a beszélgessünk a témáról hoz kellemetlen helyzetbe?

17 évesvagy, lassan nagykorú és szerintem azértis érzed magad másnak a többi veled egykorútól, mert Ők ilyen téren már önállóbbak, mint Te.

2011. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

aha ,szoktam ilyet érezni, de többségében én is elég jól eltudok intézni dolgokat egyedül


inkább az a xar mikor szóba hozzák.ezért inkább kimegyek és máshol eltöltöm az időt. vagy nem válaszolok semmit. de tulajdonképpen ez miért olyan nagy baj?hogy erről nem szeretek beszélni?

2011. jún. 23. 16:23
 7/8 hot_kiss ***** válasza:

Ez egyántalán nem baj, én sem szeretek az ilyen jellegű dolgaimról beszélni, mert úgyérzem, hogy csak beleokoskodnának, hogy mit és hogyan csináljak plusz ez szerintem csak rám illetve a Tiéd rádtartozik.

Mondd meg, hoyg nemakarsz erről beszélni, se most, se később és megfogják érteni.

2011. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) mi ilyenek vagyunk:D
2011. jún. 27. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!