Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 2. -án kezdődik a suli, és...

2. -án kezdődik a suli, és magambafordulós típus vagyok. Tanácsokat szeretnék kérni! (Többi lent)?

Figyelt kérdés
Most megyek szakmára, 20 évesen. 1 évet érettségi után az egyetemen töltöttem, de nem megy, ezért megyrk szakmázni. A középiskolai éveket nagyon elrontottam. Nem éreztem magam jól abban a társaságban, és én voltam az osztály kis csendeskéje. Ma 1 barátnőmmel tartom onnan rendszeresen a kapcsolatot, és 2vel vagyok jóban. Itthon a baráti társaságomban teljesen más vagyok. Sokat beszélek, sokat nevetek, felszabadultabb vagyko. De új társaságban rögtön a 'másik' leszek. Nem akarom ezt a 2 évet ugyanúgy elrontani, és végig rosszul érezni magam. Hogy kezdjem az első napokat? Ráadásul a többiek szerintem fiatalabban, érettségi után mennek rögtön szakmázni... Miről lehetne az első napokban beszélgetni, azon kívül pl. hogy honnan jött, hol lakik?
2011. aug. 27. 13:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként lány vagyok, itthon a fiúkkal barátkozok könnyebben. Én magam is inkább fiús típus vagyok, a kocsikról jobban tudok beszélni, mint a tipikus lányos témákról.
2011. aug. 27. 13:38
 2/3 anonim ***** válasza:
fiúkkal a kocsikkal szerintem nyert ügyed van, lányoktól meg simán kérdezheted h van-e kapcsolata, mióta, mit csinált nyáron, hobby-k, bulik, barátok. Ezekről biztos tudsz te is sokat beszélni. Az ismeretség kezdetén komoly belső dolgokról úgyse beszél senki. Megteheted, hogy előre összeírsz magadnak témákat, akár konkrét kérdéseket is, amiket bevethetsz, ha esetleg épp nem tudnál rögtönözni semmit. ha mindig tudsz valamiről beszélni, nem fognak csendeskének tartani.
2011. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó ötleteket adtál. A témák összeírása is jó ötlet. :)
2011. aug. 28. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!