Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki jó fejnek tartja...

Mindenki jó fejnek tartja magát? (mármint mint egy emberi tulajdonság, úgy értem)

Figyelt kérdés

mer' én néha nagyon nem. mikor úgy elb.lf.szkodom a dolgokat és csak bénázok ,ekkor olyan rossz


van mikor meg teli vagyok önbizalommal(meg itallal) és akkor jól érzem magam. és mindenkivel tök jót beszélek

17F


2011. jún. 25. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Én jófejnek tartom magam, legalábbis a legtöbb esetben... aztán eljön egy italos este, akkor általában még jobb fej leszek... de aztán eljön a másnap, amikor nagyon nehezen viselem el magam, mármint amit előző este tettem, és akkor kicsit sem vagyok jó fej, és mást se teszek, mint bocsánatot kérek és sajnálkozok és rosszul vagyok magamtól, hogy miért voltam ekkora idióta és miért tehettem olyan dolgokat, amiket amugy soha nem tennék... na ekkor nem képzelem magam jófejnek :D
2011. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ez mással is így van.a legtöbben csak eljátszák,h milyen jófejnek gondolják magukat,közben meg rohadtul nem.
2011. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de várják hát én úgy értettem ,hogy kb mindenki azt gondolja hogy neki van igaza. jófejséggel akkor úgy látszik nem így van..
2011. jún. 25. 22:45
 4/9 anonim ***** válasza:
én is jófejnek tartom magamat....amúgy szerintem minden emberben van valamennyi jófejség, más kérdés, hogy ki mennyire mutatja ki.
2011. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindig jó fejnek tartom magam. Bár az általános értelemben véve talán nem vagyok az, de én bírom magamat, mindegy mit csinálok.
2011. jún. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én igyekszem az lenni, de nem erőltetem. Ha valaki alapból utál, ok nélkül, nem fogok erőlködni, hogy haverok legyünk.

Így aztán, ha épp nincs olyan társaság, ahol ól érezném magam, akkor egyedül is megvagyok. Nem vagyok a tipikus pletykálós, kibeszélős, barátnőkkel csavargós típus. De én így szeretek élni. Meg aztán úgyis folyamatosan változunk. Én és mások is. Az önbizalom meg szinte leolvasható a kezdő önbizalom hiányosokról. Meg kellett tanulnom leplezni, és ha valakinek elmondom, hogy mi is a helyzet /mer vagyunk olyan viszonyban/ akkor szinte el sem hiszi.


És a kettő nem feltétlen függ össze( jófejség-önbizalom). Mert vannak öntelt egoisták is, akik bántanak másokat. Nekik hiába van önbizalmuk, mégsem jófejek szerintem.

2011. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát... én eljátszom, hogy nyílt vagyok, elégedett magammal, egészséges önbizalom, sötöbö... Közben forog a gyomrom magamtól.
2011. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

:D én már egyre jobban találom magam. de sokszor még vannak szituk mikor xarul vagyok


am sajna ez a színészkedés (hogy én mindenek röhögök meg vicces mind) nálam is előfordul ,van mikor meg természetes:D

2011. jún. 26. 14:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, én nem találom magam jófejnek, de igyekszem az lenni, de ha vki más helyében lennék biztos nem mennék magammal sehova, szal így mondhatjuk h nem tartom magam jófejnek, de próbálok az lenni.
2011. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!