Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért szeretnek a rendes...

Miért szeretnek a rendes lányok kicsapongó pasizós csajokkal lógni?

Figyelt kérdés
Vagyis egy csendes, nem kihívóan öltözködő lány miért érzi jól magát egy olyan lánnyal, akinek hetente más pasija van, minden buliba Ő a partyarc, meg nyalizik?
2011. jún. 27. 13:24
 1/7 anonim válasza:

Ez nem mindig van így ahogy állítod..én is csendes vagyok, visszahúzódó de jól érezm magam egy felszabadultabb társaságban, a barátnőimmel. És ez nem attól függ hogy hány paisjuk volt eddig, ha igazi barátnők és rendesek veled miért ne érezhetnéd jól magad velük?


Én olyan ember vagyo kaki azért érzi jól magát "függetlenebb" társaságban mert tudom róluk hogy abarátaim és segítenek mindenben , és lehet velük hülyülni.


De gondolom amiről te beszélsz az más, vannak olyan emberek akik érdekből barátkoznak nagymenő lányokkal hogy így szerezzenek barátokat, vagy csak partyarcok legyenek, így pasizzanak. Ők így érzik jól magukat, amit lehet hogy mi elítélünk de hát..embere válogatja, lehet hogy azért van vele mert egyedül érzi magát , és vhogy ő is kiakar tűnni és keres erre egy feltűnőbb arcot ennyi. Embere válogatja..

2011. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Én is "rendes" vagyok és nekem is vannak ilyen barátnőim, de azért bennük van valami különleges azon kívül hogy máshogy szeretnek élni. És nagyon okosak. Valahogy mindig ilyenekkel futok össze akaratlanul. Szóval nem barátkozok akármelyik kicsapongó csajjal. Úgy látszik az ellentétek vonzzák egymást, és nagyon hasonlítunk, annak ellenére, hogy ilyen különbözőek vagyunk.
2011. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Régebben én is voltam "jókislány", és szerettem volna ilyen barátnőket. Azért, mert az ilyen lányok "menők", partiznak, isznak, pasiznak, csupa menő dolgot csinálnak, és szerettem volna tipikus jókislány helyett menő csaj lenni.

Azt hiszem, jó, hogy végül nem lettem az.

2011. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sosem akartam olyan lenni mint ők. És nem is gondolom, hogy menők. Egyszerűen azt a különlegeset amit keresek most épp bennük láttam meg. De akárki másban megláthattam volna.
2011. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy az a csendes lány frusztrált, hogy mindent jól csináljon... És akkor ott van valaki, aki magától értetődő, természetes, lazán veszi az életet, és mellette könnyű feloldódni. Az olyan, mint mikor meleged van, és valaki megkínál egy pohár hideg vízzel. Örülnél neki?
2011. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért hiszik azt hogy attól mert valaki csendes vagy nem él bulizós életet akkor az csakis azért van mert minden vágya csak nem tud és biztos nincs jóban magával? Nagy tévedés.
2011. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

És ha valaki csendes, tudod miért az? Lehet, h az aktuális társaság miatt, vagy jelenlegi érzelmei miatt, vagy mert történt valami nem hétköznapi vele, vagy mert alapból ilyen, vagy megfigyelő típus, vagy........1000 oka lehet.


Szerintem meg a szolid, csendes csajok, akikről senki semmi rosszat nem gondolna, képesek a legextrémebb dolgokra. Ezt magamból kiindulva írtam. Lehet, h csak 1 adott környezetben visszahúzódó valaki, kilépve onnan pedig szószátyár bandavezér típus.

Mind különbözünk, és ez így jó nem?

2011. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!