Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kivel vitassam meg egy nagyon...

Kivel vitassam meg egy nagyon komoly problémámat, ha patthelyzetben vagyok?

Figyelt kérdés

Aki meghallgat megítélés nélkül az nem tud segíteni, aki tudna segíteni, az pedig ezek után lehet, h elfordul tőlem...


pszichomókus? vagy ki a fene?


a lényeg röviden: fordulóponthoz ért az életem, és 2 választási lehetőségem van. vagy az eddigi életstílusom szerint élek, és akkor egy csóró senki maradok, vagy húzok a másik oldal felé, (ami ugyanúgy én vagyok) és sok pénzt keresek. ezzel persze feladok az eddigi énemből egy darabot...

sajnos vagy nem, de kettős identitásom van (nem szexuálisan, mielőtt még bárki kombinál) és emiatt most kicsit megzuhantam....


ha zavaros, akkor közlök még részleteket, aki viszont érti, annak nagyon hálás lennék, ha segítene valami válasszal...


2011. jún. 29. 01:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Első a becsület. Akkor is, ha csóró maradsz.
2011. jún. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
írj még részleteket mert így semmit se értek :D amúgy meg halgass a megérzésedre, ne a pénz motiváljon
2011. jún. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
jaja nekem is többet kéne tudnom a sztoriról...
2011. jún. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem fogod elhinni, de én ilyet csak totál vadidegennel merek megvitatni. Olyasvalakivel, aki nem ismer sem engem, se egyik ismerősömet se, és tuti, hogy akkor beszélek vele először és utoljára.


Méghozzá azért, mert ilyenkor olyan nagy biztonságérzetem van (talán kicsit paradox módon), hogy bármit el merek mondani, amit gondolok.

2011. jún. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
írtam priviben. kérlek válaszolj, írj részleteket. nagyon érdekel a problémád. szeretnék róla többet tudni. én is megzuhantam. nagyon. szerintem segíthetsz megérteni sok dolgot.
2011. jún. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Lássunk részleteket, konkrétabb segítséget is kaphatsz úgy! 22/L
2011. jún. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Változtass

csórónak lenni nem jó

2011. jún. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi, tényleg nem írtam sok dolgot ez igaz.

vagyis csak általánosságokban írtam.


nem a becsületről van szó. mindkét esetben becsületes maradnék, csak a 2.nál feladnék magamból valamit, amiben éveken át hittem.


najó, aki kérte, annak írtam privit.

2011. jún. 29. 10:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia kuldheted nkm is privtbe:)..
2011. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hát nem sokkal többet tudtunk meg! :D ha harapófogóval kell kihúzni belőled milyen választ vársz?! ....
2011. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!