Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetek ekkora barom...

Hogyan lehetek ekkora barom az egészségemet illetően?

Figyelt kérdés

kb egy éve kezdődött. hogy a gyomrommal is bajok vannak. meg a segglikammal isXD


sztem vmi aranyér vagy mi lehet. de nemám elmennék dokihoz. mondjatok vmit ami rávesz?

17f

köszi


2011. jún. 29. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha nem mész el lehet olyan komplikációk jönnek létre amitől a segglyukad full összeszorúl nem tudsz sz@rni és felrobbansz és repülnek belőled a sz@r darabkák és belehalsz :D na rávettelek hogy el menny xD?
2011. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A nagybátyámmal ugyanez volt a helyzet, nem ment el dokihoz. Másfél év tömény szenvedés után halt bele a végbélrákba. 37 éves volt. Csak magának köszönheti.
2011. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
az is lehet hogy megfordul az emésztésed útja és visszafele fogsz szarni...eltátod a szádat hogy büfizz egyet és hopp...kinn is van a snickers...
2011. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2. ez elég ilyesztő .oksa. vhogy ráveszem magam. de még a saját anyámnak sem mondtam el.áááá

leigyam magam? vagy hogyan mondjam el?

2011. jún. 29. 15:01
 5/11 anonim ***** válasza:

hehe...ja

ha seggrészegen bemész a dokihoz és azt mondod neki hogy fáj a valagad...az a tuti.

mit gondolsz még senki se fordult hozzá ilyen problémával és ki fog röhögni? majd kiszalad a váróba és ott is elújságolja, hogy nézzék emberek fáj a segge...hahaha..

2011. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nemtudom,nemtudom ,de baromi gátlásos vagyok e téren.

remélem nem iszom meg a levét túlságosan. már annyiszor elhatároztam magam h elmondom anyámnak. de még ez sem sikerült

2011. jún. 29. 15:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Úgy félek az orvosoktól, mint a tűztől!

Ennek ellenére javasolom, hogy vedd komolyan a tüneteket, mert a súlyos betegség korai felismerése félsiker lehet a teljes gyógyulásban!

Szedd össze Magad, mert ez nem játék!

2011. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

oksa. még nem vagyok nagy pácban úgy érzem.

legalább ti is hasonlóan éreznének ez megvigasztal

arra gondoltam h megírnám anyámnak facebookon, úgy kicsit könnyebb lenne

talán úgy annyira nem tűnik cinknek

2011. jún. 29. 19:33
 9/11 anonim ***** válasza:

ha nem akarod hogy lájkolják, akkor ne facebookon :D


nem tudsz bízni anyádban, ha ennyire gátlásos vagy vele is. gondolom a táplálkozásod se normális és nem is mozogsz eleget.


a lényeg hogy ha most nem küzdöd le a félelmed, később bele is halhatsz, mint ahogyan mondták. sőt, lehet hogy nem is lesz semmi baj, vagy nem lesz nagy. jobb ma egy veréb mint holnap két túzok. :)

2011. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igazad van. sés mostmár krvára elegem van ebből a nyegleségblő. megmondom és levan xarva:D
2011. jún. 30. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!