Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elbizonytalanodtam egy döntése...

Elbizonytalanodtam egy döntésemet illetően! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Konkrétumokat nem szeretnék írni, de ha vki megérti, mit szeretnék, és érdemben hozzá is tud szólni/tanácsot adni, azt nagyon megköszönném! Megpróbálom nem túl bonyolultan leírni!


A lényeg:

Van egy számomra fontos dolog, amit a jövőben szeretnék megvalósítani, de ennek megvalósításához segítségre lenne szükségem. Megtaláltam azt a közeget/közösséget, akiktől ezt a segítséget valószínűleg megkapnám/megkaphatnám. Itt kezdődik a bizonytalanságom, mert most nem tudom, hogy meg merjem-e tenni a megfelelő lépéseket. Ugyanis ez a bizonyos "közösség" egy fórum. Vagyis net, ahol nem lehet soha biztos az ember abban, hogy mindenki valóban az, akinek kiadja magát.

A helyemben ti segítséget kérnétek egy ismeretlentől olyan dologban, ami életetek nagy titka, úgy, hogy a környezetetek nem tud a dologról? (Ők nem tudnának segíteni!)


Bocs, ha hosszú lett, és talán bonyolult is!

De nagyon megköszönöm annak,aki képes végigolvasni, és segíteni is!


2009. júl. 16. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez is egy olyan fórum ahol kérdezhetsz....de akkor itt miért bízol az emberekben?És most is idegenektől kérsz segítséget mint pl. én.De én a helyedben csak olyantól kérnék segítséget akiben megbízok.
2009. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs más lehetőséged, szerintem egy próbát biztosan megér. Vannak buktatói a dolognak, de egy álmot nem adhatsz fel olyan apróságokért, minthogy nem mersz segítséget kérni vadidegenektől az interneten. Ők sem tudják, ki vagy te, ők is látatlanban fognak segíteni, szerintem nem lesz ezzel semmi probléma. Remélem, tudtam segíteni. Sok szerencsét!
2009. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vágj bele,ha nem próbálod ki, szerintem egész életedben azon fogsz rágódni, hogy mi lett volna ha...

Remélem sikerülni fog a dolog és én azt tanácsolom, legyél bátor, szerintem a fórumózók nem akarnak neked roszat!

Hajrá!

2009. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

elsőnek: a felvetésed jogos, van benne némi igazság. de ez inkább bátorításról v. lebeszélésről szól, nem konkrét dologban kértem segítséget/válaszokat. de jogos, amit írtál!


másodiknak: köszönöm a bátorítást! egy lépéssel közelebb vittél, hogy írjak oda. :)

2009. júl. 16. 14:20
 5/6 A kérdező kommentje:
14:17 - szintén köszi! :) végülis később (az esetleges bátortalanságomért) csak magamat okolhatom, és lehet, hogy akkor már késő! igazad van!
2009. júl. 16. 14:21
 6/6 anonim válasza:

A válasz a kérdésedre egyértelmű: mindenképpen kérd a fórum segítségét. Nem ismernek, csinálhatsz egy teljesen új e-mail címet, azzal regisztrálhatsz, és senki nem fogja megtudni, hogy ki vagy. Csak arra kell vigyazni, hogy ne írd meg a lakcímet, neveket, és akkor senki nem jön rá a kilétedre, és akkor teljesen anonim módon tudsz segítséget kérni.

Ne várj sokat, mert nincs mire, lépj.

2009. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!