Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik életstílust választanád?

Melyik életstílust választanád?

Figyelt kérdés

1. Van családod, biztos munkahelyed, házad, autód, kényelmes az életed, a jövőd előre megtervezed, ragaszkodsz az otthonodhoz, szeretsz tervezni, nem szereted a bizonytalanságot, rendszertelenséget az életedben, szükséged van biztos támpontokra az életben

2. Vándorló életmódot élsz, szinte mindig utazol a bőröndnyi holmiddal, nem maradsz sokáig egy helyben, nincsen családod, de rengeteg embert megismersz a világban, nem tervezel nagyon előre, ahova vet a sors, ott próbálsz megélni, nem a kényelem a legfontosabb neked, életed rendszertelen, szinte azt se tudod, holnap mi fog történni veled, szeretsz kockáztatni.


Tudom, a kettőt lehet kombinálni, van több variáció is, de én most konkrétan erre a kettőre vagyok kíváncsi. Nos?


2011. jún. 29. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
A másodikat.
2011. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kombinálnám, de ha választani kell, inkább az egyes
2011. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ.. Én igazából nem tudok dönteni.

Ebben a pillanatban inkább a kettes, mert az 1. megvan. De lehet ha átélném a másodikat vissza vágynám az 1.-t

2011. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én még csk 17 éves vagyok ,de borzasztóan unatkozom nagyon sokszor(nincs autóm.nincs házam.a jövőm még nem biztos)ezért a 2est választanám inkább. mert ez igy borzasztóan visszavesz az önbizalmamból


aztán lehet persze én is visszavágynám az egyest :D

2011. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a kérdés valamilyen szinten értelmetlen, mert ahhoz hogy bármelyik beváljon, egy mesterséges környezetben kellene élnem, ahol nem lennék boldog, de ha feltesszük hogy gonosz diktátorok elém tárták a 2 lehetőséget:


"kombinálnám, de ha választani kell, inkább az egyes"


de ez a részletektől függ igazán, hogy milyen korlátozásokat vetne rám ez a diktátor. mennyi a "rengeteg ember", milyen az a "biztos munkahely", mit jelent a "kényelem"

2011. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én az elsőre szavazok.mert fontos a család a stb.. Sztem a 2. is elég jó,de az nem hosszú távon
2011. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!