Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Féltékeny vagyok az olyan...

Féltékeny vagyok az olyan emberekre akiknek sok barátjuk van, ők sosem unatkoznak, hogy lehet ebből az ördögi körből kitörni?

Figyelt kérdés

most is pl simán összetudnák jönni egy csajjal. de neki van vagy 15x annyi barátja mint nekem. és ez olyan kellemetlen helyzeteket tud okozni nekem. nagyon zavaró


az a gond hogy az oylan embernek akinek sok barátja van. nehéz összeismerkedni.ill sokáig barátnak maradni. mert annyi más barátja van hogy nem érdekled őt annyira


mi a teendő ilyenkor?17F


2011. jún. 29. 22:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

semmit sem kell, ha egyáltalán találsz a korodbeli lányok közt olyat aki vevő az alkalmi szexre és valahogy összesimerkedtek és szerinted jó fej akkor kialakulhat barátság. vagy ha egy barátod történetesen lány és szex is lesz közben de egyikőtök sem vágyik a nagy lamúrra és drámára, akkor ez a másik módja.

csupán annyi a különbség hogy nem vagytok szerelmesek egymásba.

de vannak kifejezetten szexpartnerkeresők is, akik nem akarnak veled filmet nézni meg beszélgetni a parkban, csak menet és csá. minden a másik féltől függ hogy mit akar és akkor egyeztettek.


10:29

ha ennyire okosan csavarod a fogalmakat tudhatnád hogy magasról nem érdekel más emberek véleménye. te meg a "normális ember" betegségben szenvedsz.

én meg mélyen elítélem az álszent fasiszta embereket.


például kezdjük az álszentséged azon részével, hogy nem köszöntél, nem mutatkoztál be. nem vetted figyelembe azt sem hogy esetleg rosszul esik amiket rám mondasz.

ki is az autista? szerintem meg neked lenne szükséged egy önvizsgálatra, de nyilván csak másoktól várod el, magadtól nem...

ha unatkozol és azért kötöttél belém, előre szólok hogy a következő válaszod annyira sem fog érdekelni hogy reagáljak. vagy megérted és elfogadod, vagy nem. az utóbbira tippelek.

2011. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

köszönöm kedves kérdező hogy legalább te gondolkodsz.


ha képes vagy elfogadni hogy az emberek különböznek és más véleményen vannak mint te, akkor nagyobb eséllyel fogsz barátokat találni, mintha csak a saját igazad hajtogatnád.

tehát eggyel közelebb vagy a célodhoz.

2011. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
utolsó előtti még mindig nem ért se engem se a fogalmakat csak bántani akar. Nem szeretem az olyan embereket akik a semmi alapján ítélnek. Ja és ha másokkal is ilyen akkor ő az álszent nem én. Én csak egy kérdésre normális választ próbáltam írni + jó indulatból kijavítani amit helytelennek találtam.Jó indulatból.Úgy látszik,hogy nem szereted ,viseled el ha segíteni akarnak vagy kijavítják azt amit rosszul tudsz.
2011. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!