Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért bámulnak meg vagy...

Miért bámulnak meg vagy szólítanak le az idősebb férfiak?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért van ez?azért lehet,mert kövér vagyok?(normális válaszokat kérek,ha lehet,komolyan kíváncsi vagyok rá)
2011. jún. 30. 23:40
 1/9 rrreeennniii válasza:
51%
mert pedo az összes
2011. júl. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedből csak remélni tudom,hogy lány vagy.

Már semmin nem lepődök meg.

Arra gondoltál már,hogy nem minden férfi bukik az anorexiás lányokra-nőkre?

Mert a telt lányok igenis szépek tudnak lenni,és dögösek.

A leszólítás meg egy alpári dolog,nem kell rá reagálni.

2011. júl. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

ebből nem derül ki hány éves vagy, mennyivel idősebbek a leszólítók, hogyan szólítanak le, stb.


de ha feltűnő külsőd van, ne lepődj meg ezen.

ugyanis elegem van azokból a magukat nagylánynak képzelő gyerekekből, akik már 10 évesen is úgy pózolnak mint a címlapokon meg az utcasarkon a nénik, és ezeket rakják ki a netre is mindenhova, úgy sétálgatnak az utcán, és meglepődnek ha úgy bánnak velük mint azokkal a nőkkel akikkel azonosulni akarnak...

egyébként is a mai gyerekek olyan mutánsok, hogy 13 évesen 180 centi és nagyobb melle van mint a saját anyjának...


szóval ha kicsit többet tudnánk meg rólad és a helyzetről, értelmes választ is tudnánk mondani


07:58

ez meg egy nagy baromság, hogy alpári dolog a leszólítás. mindig panaszkodnak erre a nők, de amikor életük szerelme van előttük, elvárják hogy odajöjjön hozzájuk, mert az a "pasi dolga".

az más dolog hogy lehet kulturálatlanul is leszólítani valakit


egyébként meg az emberek mindenkit megbámulnak aki kicsit is eltér az átlagtól

2011. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a kérdező. 18 vagyok,és olyan 50-60 közöttiekkel szokott ez megtörténni.Nem mondanám olyan magamutogató embernek magam,bár van,mikor úgy jobban kiöltözöm,de akkor sem úgy nézek ki,mint egy éjjeli pillangó,egyrészt,mert nem állna jól a vakolat-smink meg a miniszoknya,másrészt meg azért,mert ennél jobb nevelést kaptam.Mellügyileg közepesnek mondanám,alkatomhoz passzoló,ami olyan homokóra tipusú XD
2011. júl. 5. 23:26
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

15:42vagyok


persze senki sem hívja magát kvának, még a kva is kikéri magának: prosti. nem lényeg minek mondanád magad, hanem hogy mások mit látnak belőled. rikító színek, kivágott felsők, festékek és egyéb extrák... nem kérek képet rólad, de szerintem minden értelmes tudja hogy a férfiak az ilyen nőket kedvelik:

[link]

legalább is egy bizonyos réteg, és nem erre a fajtára:

[link]


vannak bizonyos értékkockái egy nő vonzóságának, és minél többet gyűjt össze belőlük, annál több férfi fog rámozdulni

ennek meg semmi köze a pedofíliához 18 évesen, minden férfi szereti a szép nőket, csak az 50éveseknek már illik úgy tenni mintha impotensek lennének.


szóval ha túl sok férfi szólít le, az azt jelenti hogy kevésbé kihívóan kellene öltözködnöd.

lehet ellene sopánkodni is, meg várni hogy minden férfi impotens lesz, csak akkor ne csodálkozzon az illető ha megerőszakolják egy sikátorban, és főképp ne várjon "elismerő pillantásokat" meg ehhez hasonló beképzelt hülyeségeket..

2011. júl. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
lehet idősebbnek néznek mint amennyi vagy,meg amúgy az idősebb hapsiknak már nem az 50 kilós csajszik jönnek be.Hanem kicsit teltebbek :)
2011. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
90%

Utolsó,haláli voltál.De mindenbe egyetértek.Bár én nem vagyok 18 hanem 30,de engem is megbámulnak és leszólítanak az idősebb férfiak(50-70).Na persze nem mindegy hogyan.Volt olyan,hogy még hízelgett is a "májamnak".Ha nem vagy kihívó k...s(azok után is megfordulnak),akkor biztos ízléses és sztem ez jön be a pasiknak.Biztos az ő asszonykájuk nyakig begombolva garbóba jár és még a térdüket sem mutatták soha.Vagy talán kapuzárási pánik???


Mosolyogj rajtuk és mond azt,hogy az unokájuk lehetnél.

2011. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Biztos rádragadt a WCpapír
2011. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Wc-papiros:nem gondoltál még arra,hogy szűkebb marokkal mérd a poénokat? Még a végén halálra nevettetsz valakit...
2011. júl. 18. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!