Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetek ez ellen? Mindenki...

Mit tehetek ez ellen? Mindenki elfordul tőlem!

Figyelt kérdés
Az a baj hogy szeretem az embereket provokálni,bosszantani főleg a hozzám közelállókat és a végsőkig feszíteni a húrt viszont már 2-3 hónapja fejelgetem a falat és szomorkodom hogy senki le se szär :'(
2011. júl. 1. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

figyu. bármit mondunk 1-2 re nem lesz másképp a helyzet. tudatosan kéne leállítanod magad ,ha rádjön ez a baromság

hajrá

17f

2011. júl. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha rád jön a "roham" számolj el magadban tízig.

Amúgy szerintem menj el pszichológushoz :/

2011. júl. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

Így van, menj el pszichológushoz. Nem azért mert elmerobbant lennél, hanem mondd el neki, hogy segítsen megváltozni, jobban viszonyulni az emberekhez.

De akár az agykontroll is segíthet rajtad, hogy jobban megismerd és irányítsd magad.

2011. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

ez egy természetes, de nem előnyös dolog

az a magány, amit a provokációd okozott, majd megtanít arra, legközelebb hogyan bánj az emberekkel. pár év alatt még ember is lehet belőled

2011. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!