Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy mindenki...

Miért van az hogy mindenki elfordul tőlem?

Figyelt kérdés
ezt úgy értem,én nem drogozom! néha pia ember csak addig jó mig nyújtani tud?nekem is ilyenek kellene lennem?
2011. jan. 18. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy érted, hogy néha piálsz?
2011. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy van jól értelmezed!!! :)
2011. jan. 18. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:

azért, mert egy részeg embertől félnek, hogy agresszívvá válik, állandósul a problámája, mindenkinek van elég baja, nem akarnak pluszgondokat a nyakukba venni.

azonkívül szégyent hoz azokra, akik vele vannak, ciki egy részeges ember rokonának, barátjának lenni.


a barátokra érted, vagy a családtagokra is, hogy elfordulnak?

2011. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ritkán iszom alkoholt nem pedig drogozom tehát nix problémám ,mint aki reggeltől estig drogozik!!
2011. jan. 18. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egyik nem zárja ki a másikat. Ha a kútba nem ugrasz bele, mert megpusztulsz, attól még a 8-ról sem ugrasz le.

Hány éves vagy? Bár mindegy, mert akármennyi is vagy, ha csak minden hétvégén iszol, vagy csak úgy tudod jól érezni magad, hogy iszol, akkor már legalább fél lábbal vagy az alkoholizmusban. És szerinted azt szeretik a normális emberek?

2011. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!