Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert van az h a mamam utalja...

Miert van az h a mamam utalja a negereket meg a ciganyokat de en felig neger vagyok es engem nem, es miert rasszistak az emberek?

Figyelt kérdés

nem konkretn mondja h utalja oket de... amikor az utcan megyunk es mondjuk jon velunk szembe par cigany mar rogton elkezdi hogy fogd a taskad ne hogy ellopja vagy ha cigany munkatarsa lesz akkor "fuu marmegint egy iyen cigany pont ez hianyzott..." meg amikor a tv-ben van h egy fekete ember megolt vkit vagy hasonlo akkor rogton elkezdi h " ki gondolta volna" meg ilyenek? ez engem kicsit bant.


a masik meg az h sok feher ember utalja a szinesborueket ez teny.

De akkor ennyierovel szinesboruek is rasszistalkodhatnak h gy fuj feherek de ilyen mer ritkan van? es ha van is miert nem mondjak rajuk h rasszistak hanem ugy gondoljak h jogos mivel a feherboruek is utaljak oket?


Ui.en nem orszin alapjan itelek :D


15/L


2011. júl. 1. 15:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
24%

jujjj előzző ezt én drumply cat-ben láttam :D

am én is az vagyok, londonban élek, itt cigányüldözés van, kis töri lecke: cigókat kitagadták nem mehettek be londonba

15 vagyok szintén xd itt rohadt sokan udvarolnak nekem, a szivárvány minden színében :D

a négereket azért utálja mert ők többet csórnak, a cigókat meg egyértelmü én pl azért utálom őket mert régebben mikor (bocsi a kifejezésért de rühellem az országotokat mint a szart) a leprán éltem mindig baszogattak...

2013. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
52%

Uhh. így 5 évvel a kérdés után már nem biztos hogy érdekel de elmondok pár gondolatot.


- Nyilvánvalóan a feketék kezdték el úgymond rasszizmust, sőt tök jogosan mert amit megéltek az borzasztó Afrikából átszállították őket rabszolgának. Mennyire lehet megalázó? Mert más bőrszíned van már egy keresett'termék' vagy? Ez az ami úgymond kirobbantotta a háborút.


- Egy ember írta itt hogy a fehérek után nagyobb a rasszizmus.. Ez teljesen valós mert gondoljatok bele az Indiánokat az ős USA-ban kik írtoták ki? Igen a fehérek...



((Én fehér bőrű vagyok de utálok az lenni.. :D Minden évben ha megyünk nyaralni szó szerint négerré süttetem magam. Tervezem megcsináltatni a Rasta hajat És méghozzá azért mert ez az amit követek, és szeretek Nem a Reggie Hanem a Dreadlocks :) (Aki szakértő az érti:DDD) ))


13/F

2016. júl. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!