Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félvér vagyok (apám néger)...

Félvér vagyok (apám néger) néha úgy érzem, az emberek lenéznek. Miért?

Figyelt kérdés

Emiatt nehézkes az ismerkedés. Vannak barátaim, beilleszkedtem a társadalomba, csak vannak ez az érzésem, ami miatt visszahúzódóvá is váltam.


19/F


2010. jún. 6. 01:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
89%
az emberek egymást is lenézik. Én nem vagyok félvér, mégis lenéz mindenki, sőt sokszor elég bunkók velem. Ilyen ez a mai "társadalom".
2010. jún. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim válasza:
73%

mert bunkók az emberek. nem attól néznek le, mert félvér vagy, hanem mert mindenki köcsög. (magamat is beleértve mert né is le szoktam nézni pár embert) gáz, de ez van. szard le őket.


(nekem amúgy tetszenek a négerek :))


21/L

2010. jún. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
67%
eső vagyok. Mellesleg eszembe jutott, hogy volt pár osztálytársnőm régebben, akik ilyen "menőnek" számítottak, cicababák voltak stb.. szóval velük csak a legjobb pasik beszélhettek, és ők állandóan arról dicsekedtek h egy néger pasival flörtöltek a diszkóban stb.. szóval sokaknak tényleg bejönnek a négerek;) és szerintem meg amúgy is normálisabb embernek képzelem el őket, mint a saját "fajtám", lehet azért, mert már eléggé megutáltatták velem ezt a társadalmat "kedves" embertársaim. Mellesleg a négerek jó tánctudással rendelkeznek, és a kosárlabdában is jók, próbálkozz olyan területeken érvényesülni, amiben jó vagy;)
2010. jún. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim válasza:
79%

az emberi butaság nem ismer határokat..

kis édes lehetsz :) nekem vannak fekete, és félvér fekete barátaim és imádom őket.

nem kell velük törődni, az is lehet, hogy feleslegesen szorongsz:))

20/L

2010. jún. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
89%
Sok embernek van romokban az önbizalma, és számukra az egyetlen kapaszkodó az, ha másokat lenézhetnek. Ezek azok az emberek, akik mindenkit és mindent kigúnyolnak, "fikáznak", leszólnak. Mindenkit le lehet szólni: aki magas, azt azért, aki alacsony, azt azért, aki kövér, azt azért, aki sovány, azt azért. Bárkit ki lehet gúnyolni, meg lehet vetni, ha akarjuk. Te félnéger vagy, ezért lehet fikázni. Aki szemüveges, azt meg azért. Aki szeplős, azt azért. Szóval ezzel ne foglalkozz, mindenkinek vannak hasonló élményei. Valószínűleg sok lánynak tetszel egyébként, ha még nem jöttél volna rá, mert a lányok odavannak a feketékért és barnákért. Úgyhogy szedj fel egy nőt és legyél boldog.
2010. jún. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim válasza:
36%

Utolsó... Akkor bizonyára az önbizalmam a hibás abban, hogy utálom a cigányokat... Hiába vertek össze nyolcan, velem van a baj. Továbbá: mindenkinek megvan a hazája, ott érvényesüljön! Kint nem szeretik a magyarokat. Bizonyára az önbizalmuk miatt! Én nem szeretem a külföldieket, de ez is csak a saját hibámból lehetséges. Olyan ez az ország, mint egy rohadt átjáróház...


-ReapeR-23/F

2010. jún. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
28%
Tegyél ellene hogy ne legyen átjáróház!
2010. jún. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
51%

ma 06:04


Kezeltesd magad, szerencsétlen.

2010. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
7%

Nagy farkad van?

20/L

2010. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim válasza:
60%

Én kifejezetten kedvelem a félvér srácokat:)))

És az írásodból is kiderül,hogy milyen szerény és rendes vagy. A mai világban már szinte mindenkit lenéznek az emberek ,akik kicsit is mások,szal ne foglakozz vele és éld az életed;) Ja és ha gondolod írj privátba szívesen beszélgetnék még veled ^^ 15/L

2010. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!