Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor megismerkedsz egy új...

Mikor megismerkedsz egy új emberrel, nem tartasz attól hogy csinálsz vmi hülyeséget, és félre fog ismerni?

Figyelt kérdés

néha rámjön az ilyen

17f


2011. júl. 3. 11:49
 1/6 anonim válasza:
De,en tartok tole.Szoktam is hulyesegeket csinalni,de szerencsere van par ember aki lehetoseget adott hogy tenyleg megismerjuk egymast,igy vegul is nem olyan nagy problema ha az elejen fura vagyok :) 16L
2011. júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
légy önmagad...különben nem tart sokáig a kapcsolat
2011. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De tartok tőle, és emiatt sikerül is elrontani a dolgokat sokszor...Szóval ha nem tartasz tőle, nincs gond szerintem ;)
2011. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De igen. Meg általánosságban véve félek bármit is tenni mert attól tartok hogy elszúrom s ezért az eredmény ugye egy nagy nulla. Aztán amikor ismerkedésről van szó... Néha megtörténik, hogy pár óra múlva szerencsétlen új ismerősöm azt hiszi, egy komplett idiótával hozta össze a sors, de később mindig sikerül valami olyasmit tennem vagy mondanom amitől (valamilyen szinten) megváltozik a véleménye rólam - természetesen pozitív irányba.

Szóval azt hiszem ez az aggodalom nagyjából energiapocsékolás, de próbálok nem figyelni rá, aztán úgyis elmúlik s minden a legnagyobb rendben lesz.


16/L

2011. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:)

ilyenkor rádöbbenek hogy az én idétlen "képességeim" nem is annyira "különlegesek" xD

köszi a válaszokat

2011. júl. 3. 18:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a maga dilije, és ez így van jól. Máskülönben egy dilink lenne: a dögunalom. :)
2011. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!