Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tehettem ekkora hülyesége...

Hogy tehettem ekkora hülyeséget? Magam sem tudom az okát.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy tavaly összejöttem egy fiúval, aki baromi csúnya volt (tényleg kib*szott nagy error, mindenki hülyének nézett kb, h hogy nyúlhatok hozzá),szakadt, emellé lusta, semmit nem kezdett magával, esélye nem volt arra, hogy valaha legyen bármilyen karrierje, meg az is, hogy lehessen közös életünk. Sokat beszélgettünk, először jó fejnek tűnt nagyon, meg úgy tűnt, h nagy szíve van meg stb, de ennek ellenére még csak nem is tetszett, szerelmes sem lettem belé, mégis együtt voltam vele, és még a szüzességem is neki adtam. A kapcsolatunk alatt csakis kizárólag én hoztam áldozatot, nem is akármilyeneket. Közben összevesztem miatta a családommal is, folyton veszekedtem anyukámmal, szinte természetessé vált, hogy szembemegyek vele.

A kapcsolat is egy rakás sz@r volt, folyton bántott, nem értékelt, pedig aránytalanul jobb nő vagyok minden szempontból, mint amennyire ő jó pasi. A végefelé csak sajnálatból voltam vele együtt.

A lényeg, hogy magam sem tudom az okát, hogy miért voltam vele...Ég a bőr az arcomon, ha arra gondolok, hogy vele voltam. Komolyan elmebetegnek érzem magam. 1000x néztem magamba, és próbáltam megfejteni h MIÉRT, de nem találok választ. Ezzel az erővel ki tudja még milyen hülyeségeket fogok csinálni... Segítsetek megfejteni, hogy miért követhet el egy ilyen megmagyarázhatatlan dolgot egy ember! :S


2011. okt. 16. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyesmi dolgom.... de szerintem ne bánd lépj rajta túl és keress nála jobbat
2011. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Ez az egész sztori nekem sántít, egy nő sokkal válogatósabb annál, mintsem hogy mindenfajta érzelem nélkül együtt legyen egy klasszisokkal lejjebb lévő férfival. De tfh. igaz. Ezesetben nem lehet, hogy magányos voltál és annyira vágytál már egy kapcsolatra, hogy akkor már megfelelt neked ő is? Így hirtelenjében ezt tudnám elképzelni... Egyébként meg teljesen mindegy, ne ragadj le a múltadban mert úgy rohan el melletted majd az életed annak minden lehetőségével együtt, mint a déli gyors.

20/F voltam.

2011. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"Hanem arról, hogy érzelmek nélkül belementél egy kapcsolatba, lefeküdtél vele, és eltűrted, hogy megalázzon."


True. :( Csak még mindig nem találom a választ, h miért...

Amúgy tudom, h nem arról van szó, h ronda, nem a külső az elsődleges, csak azt akartam hangsúlyozni, h nem vonzott, meg h mennyire nem hozzám való (a környezetem szerint).


"Ezesetben nem lehet, hogy magányos voltál és annyira vágytál már egy kapcsolatra, hogy akkor már megfelelt neked ő is?"


Az igaz, hogy magányos voltam. De még mindig nem értem, találtam volna a "csak h legyen már végre vki" célra egy sokkal jobb pasikat is. Én nem szoktam csak úgy összejönni valakivel, h legyen valaki, mert már nem bírom egyedül. Mindig is az igazit kerestem...

2011. okt. 16. 16:58
 4/12 anonim válasza:
De a p i n á dat meg kinyalattad mi? te sinter!
2011. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. okt. 16. 17:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert manapság az a módi, hogy összejövünk fűvel-fával, mondván majd lesz valami, minél hamarabb lefekszünk vele, "járunk", aztán majd úgy rájövünk, hogy rohadtul semmi nem fogott meg benne.

Hát ezért kéremszépen, mondhattok konzervatívnak, de nálam a sorrend a következő: szimpátia, mélyen megismerni a másikat, randi, szerelem, járás, szex. Ezzel szemben manapőság ez valahogy így néz ki: szex, járás, megismerni a másikat, szimpátia, és esetleg szerelem. Kvázi fordítva, mint a szerintem normálisnak ítélt sorrend. Ezzel csak az a baj, hogy nem szelektálódnak ki az eleve esélytelen egyének időben, ha már rögtön a járással meg szexszel kezdesz. Lehet, hogy az általáam javasolt sorrenddel kevesebb pasival fogsz kefélni, de mire akár csak oda jutnál, hogy jártok, az azt megelőző ismerkedésen, randikon eldől, hogy tényleg van-e jövője egy esetleges kapcsolatnak, vagy úgy ahogy van, felejtős-e a dolog.

2011. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Előző, sajnos amit írsz, az nem játszik nálam...

Nem kefélek fűvel-fával. Ő volt az első, és nem a szexeléssel kezdtünk, és azóta sem feküdtem le senkivel. Mindig nagyon szerelmes típus voltam, sokat is csalódtam a férfi nemben. Róla azt hittem, hogy olyan mint én, meg hogy helyén van a lelke. Egy ideig tényleg így is tűnt, ezért próbáltam meg vele, próbáltam szeretni nagyon, magammal is elhitetni, h ő kell nekem, de legbelül mindig tudtam, hogy nem így van.

2011. okt. 16. 17:11
 8/12 anonim válasza:
És ezennel meg is válaszoltad a saját kérdésedet. :)
2011. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Te egyébként emós vagy?
2011. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem válasz.:D Teljesen nyilvánvaló volt, hogy nincs semmi jövőnk együtt, és én mégis próbáltam elhitetni magammal, de még mindig nem tudom, hogy miért, mikor semmi jó nem származott belőle. Lehetett volna jópár sokkal normálisabb fiú erre a célra...
2011. okt. 16. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!